DAJ CYNK

Surface Mobile na wideo, czyli kolejny koncept legendarnego urządzenia

05.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 48

Ważne 4

0

W serwisie YouTube opublikowano film prezentujący ciekawy koncept urządzenia Surface Mobile. Jest nawet przyszłościowa specyfikacja.W serwisie YouTube opublikowano film prezentujący ciekawy koncept urządzenia Surface Mobile. Jest nawet przyszłościowa specyfikacja.

Oczywiście Microsoft Surface Mobile, jeśli kiedykolwiek trafi na rynek, będzie prawdopodobnie wyglądać zupełnie inaczej, raczej inne będzie też jego wyposażenie. Twórcom tego konceptu na pewno nie można zarzucić, że nie mają wyobraźni, ponieważ zastosowane podzespoły oraz wygląd urządzenia prezentują się bardzo dobrze.

Koncepcyjny Surface Mobile jest rozkładany i przypomina książkę. Według specyfikacji pokazanej na filmie ekran ma 5,8 cala i wykonany jest w technologii OLED oraz wspiera HDR oraz 3D Touch, a takze można go obsłużyć rysikiem. W środku znajdziemy procesor Snapdragon 850 (ciekawe, czy w ogóle taki będzie), 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej. Na pokładzie urządzenia znalazły się sensory rozszerzonej rzeczywistości, trzy mikrofony pozwalające nagrać dźwięk przestrzenny, a także głośniki stereo Dolby Amos. Nie zabrakło także portu USB-C 3.2 i modułu 5G.Całość ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego o nazwie kodowej Andromeda, który pozwoli między innymi emulować środowisko odpowiednie dla aplikacji x86.Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się