DAJ CYNK

Superman i Tesla - nowe Nokie na horyzoncie

30.07.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12

Ważne 7

2

Microsoft planuje w najbliższym czasie wzbogacić rynek smartfonów z Windows Phone i dwa nowe modele stworzone z myślą o miłośnikach fotografii... różnych fotografii.

Microsoft planuje w najbliższym czasie wzbogacić rynek smartfonów z Windows Phone o dwa nowe modele stworzone z myślą o miłośnikach fotografii... różnych fotografii.

Nokia Superman ma iść za aktualnie panującą modą i podobnie jak zaprezentowany ostatnio Sony Xperia C3, ma idealnie nadawać się do zdjęć typu selfie. Umożliwiać będzie to przedni aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Oprócz tego smartfon ma posiadać wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 720p, Snapdragona 400 z czterordzeniowym procesorem i taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wbudowanej, LTE i baterię o pojemności 2200 mAh. Główny aparat ma posiadać niespotykaną dotąd rozdzielczość 6,5 Mpix, co przywodzi trochę na myśl Ultrapiksele z HTC One.

Drugim modelem ma być Nokia Tesla, która najprawdopodobniej będzie Lumią 830. Ma to być smartfon, który sprowadzi technologię PureView z najdroższych modeli, do tych ze średniej półki. Smartfon sygnowany znakiem Nokia by Microsoft ma być wyposażony w aparat o rozdzielczości 13 Mpix z technologią PureView. Jego obudowa ma być bardzo zbliżona do Lumii 930, delikatnie zmniejszając jej grubość. Niestety obok wyświetlacza o przekątnej 4,5 cala jest to wszystko, co do tej pory wiadomo na temat Tesli.

Źródło tekstu: TheVerge; WMpoweruser

Komentarze
Zaloguj się