DAJ CYNK

Sprzedaż miliona S9 w Korei zajęła Samsungowi dwa razy więcej czasu niż S8

15.05.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3168

Ważne 5

2

Producenci lubią się chwalić przekroczeniem różnych magicznych granic. Jedną z nich jest sprzedanie miliona urządzeń. Samsung pochwalił się, że w samej tylko Korei Południowej sprzedano już milion S9. To jednak wcale nie jest taki sukces...



Producenci lubią się chwalić przekroczeniem różnych magicznych granic. Jedną z nich jest sprzedanie miliona urządzeń. Samsung pochwalił się, że w samej tylko Korei Południowej sprzedano już milion S9. To jednak wcale nie jest taki sukces...

Najnowszemu flagowcowi Samsunga ta sztuka zajęła dwa miesiące, natomiast S8 - zaledwie 37 dni. Nawet S2 potrzebował tylko 40 dni. To najgorszy wynik flagowego modelu Samsunga w historii.

Na pocieszenie dla Samsunga należy wspomnieć, że większość potencjalnych klientów nie odeszła do konkurencji ale wybrała model Galaxy A8.

Zobacz: Samsung: kup Galaxy S9 lub S9+ i odbierz nawet 2000 zł za stary telefon
Zobacz: Samsung Galaxy Note 9 będzie mniejszy niż Note8

Źródło tekstu: the investor, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. rcicho
0

2018-05-17 09:25:11

A ceny to 599 zł i 749 zł. Po co przepłacać za Samsunga czy iPhone?

Odpowiedz

17. rcicho
0

2018-05-17 09:24:32

Triest - iPhone jest tylko jeden ma swój prestiż i "emejzing" Ja tego nigdy nie kupie, ba nie kupiłem jeszcze telefonu za więcej niż 950 zł. Wczoraj oglądałem Xiaomi Redmi Note 5 i Note 5 Plus i jestem zaszokowany jego jakością.

Odpowiedz

16. ~Jaaa
0

2018-05-16 13:46:53

To było do przewidzenia, że nikt tego nie kupi. Wygląda tak samo jak poprzedni, niczym się nie różni a dowalili cenę x2. Tylko osoby inteligentne inaczej kupią ten kafel badziewia. Tak, jestem nieszczęśliwym posiadaczem S7 EDGE z różową linią.

Odpowiedz

15. ~Triest
0

2018-05-16 10:19:51

@13. : "Ludzie tacy głupi nie są aby płacić 4 tys zł za telefon."?? Powiedz to tym milionom ludzi, którzy zapłacili grubo ponad 4 tysiące zł za iPhone!

Odpowiedz

14. dt
0

2018-05-16 10:19:50

jak zauważyła większość stosunek jakości/możliwości do ceny jest wyższy w S8 dlatego z zakupem S9 nie ma co szaleć. Spokojnie wybrać S8 i czekać na S10 czy S X zależy jak go nazwą. A jako drugi telefon spokojnie S7 można brać.

Odpowiedz

13. rcicho
0

2018-05-16 09:36:15

Cena poszła w górę więc i sprzedaż siadła. Ludzie tacy głupi nie są aby płacić 4 tys zł za telefon.

Odpowiedz

12. ~Jaaaa
0

2018-05-16 08:21:43

bo to *** jest a nie porządny produkt. Flagowy telefon hahahah żart.

Odpowiedz

11. ~G
0

2018-05-16 00:02:38

@5 to zależy na którą ręke narobi, i czy jesteś prawo czy lewo ręczny, weź to też pod uwagę.@3 nie zły jest:-)

Odpowiedz

10. ~gość
1

2018-05-15 21:24:08

@9 Zgadza się, taki ekran to kompletna porażka, dlatego mam zwykłą S7.

Odpowiedz

9. ~medyk Suisse
2

2018-05-15 21:19:22

mam starego s6 edge + od zony i tego nie da sie uzywac. Ten zakrzywiony ekran jest fajnym ficzerem ale niepraktycznym...nigdy nie kupie telefonu z zakrzywionym ekranem

Odpowiedz

8. ~gość
3

2018-05-15 21:17:46

W S9 nie ma nic rewelacyjnego ani nowatorskiego, to... gadżet, nowa cyferka i nieco zmienione opakowanie S8. S8 wydaje się być lepszym wyborem (spadek ceny) pomimo niższej cyferki a nawet S7.

Odpowiedz

7. ~xyz
2

2018-05-15 21:17:33

Jak dla mnie to i S7 jest bardzo OK. Powoli eldorado się kończy.

Odpowiedz

6. karolka
1

2018-05-15 21:08:13

Nie zaproponowali czegoś fajnego, to i mają wynik.

Odpowiedz

5. ~Czerwona 7
-1

2018-05-15 20:54:59

Trzeba poczekać z zakupem aż dzidzia dorośnie. Bo jak nasra na rękę to tendencje zakupowe odwrócą sie

Odpowiedz

4. ~Centurion
0

2018-05-15 20:33:27

Nie sądzę żeby większość potencjalnych klientów wybrała akurat Galaxy A8, który to model jest znacznie słabszy niż Galaxy S9. Bardziej prawdopodobny jest wybór przez tychże klientów Galaxy S8, któremu to modelowi jest pod względem specyfika bardzo blisko do S9, natomiast pod względem ceny do A8.

Odpowiedz