DAJ CYNK

Sprzedaż Galaxy S7 i S7 Edge wyższa niż prognozowano

04.04.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3732

Ważne 6

1

Jay Yoo, analityk Korea Investment & Securities poinformował, że w marcu Samsung sprzedał około 9,5 mln sztuk flagowców z linii S7, pokonując znacznie prognozy.

Jay Yoo, analityk Korea Investment & Securities poinformował, że w marcu Samsung sprzedał około 9,5 mln sztuk flagowców z linii S7, pokonując znacznie prognozy.

Analitycy szacowali, że w marcu koreański gigant sprzeda 7 mln sztuk smartfonów Samsung Galaxy S7 i Samsung Galaxy S7 Edge. Pokonanie prognozy o 2,5 mln sztuk, uzyskane pomimo spowolnienia w segmencie urządzeń z najwyższej półki, zaowocowało 2,4% wzrostem wyceny akcji Samsunga.


Zobacz: Wszystko co musisz wiedzieć o Samsung Galaxy S7

Źródło tekstu: CNBC

Komentarze
Zaloguj się
10. Hose
0

2016-04-05 07:22:22

@6 @8 A ja chciałbym oba, jeden by został dla mnie a drugi dałbym komuś kogo nie lubię ;-)

Odpowiedz

9. ~3er
0

2016-04-04 23:53:25

Krok w dobrym kierunku. Jednakże nadal brak usb-c, usunięte funkcje hdmi z usb. Brak gwarancji dostarczania nowych wersji softu z minimalnym opóźnieniem.Nie wróciły funkcjonalności z dawnych telefonów jak konfiguracja diody Led etc. No i obawiam się, że bateria zdechnie po 18 miesiącach.

Odpowiedz

8. LuiN
3

2016-04-04 23:49:20

@6, tomunia - to coś jak ja iPhone/''a 6s Plus 128 GB. No ale jak to się łączy z tematem wiadomości?

Odpowiedz

7. ~OnlySamsung
0

2016-04-04 23:09:00

Mam S7 Edge Gold i jest bosski

Odpowiedz

6. tomunia
0

2016-04-04 22:55:17

Uwierzy mi ktoś, że nie chciałbym tego telefonu za darmo? Oczywiście przy założeniu że nie mógłbym go natychmiast sprzedać...

Odpowiedz

4. LuiN
1

2016-04-04 22:03:47

1, Nie rozumiem związku przyczynowo-skutkowego. Patrząc na sprzedaż... dobrze, że Samsung nie sugerował się Twoją opinią.

Odpowiedz

2. ~S7
0

2016-04-04 22:02:49

Sam kupiłem to się nie dziwięCo prawda chciałem htc10 ale się nie doczekałema m8 padł po 17 miesiącach użytkowaniaZastanawiałem się jeszcze nad moto force ale ta cena + brak ip67 pomogły podjąć decyzjęW s7 po 4 dniach użytkowania wszystko jest fajniej tylko dwie rzeczy na minus brak głośników stereo i nie wiem jak ustawić kartę pamięci żeby się cały czas ikona od niej nie wyświetlała

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
-1

2016-04-04 22:00:03

Co z tego że sprzedali jak cenią sobie jak za zboże taki telefon powinien kosztować połowę mniej.

Odpowiedz