DAJ CYNK

Specyfikacja smartfonu RED Hydrogen One na jednej grafice. Większych niespodzianek nie ma

17.10.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2546

Ważne 1

0

Pierwsze, zamówione podczas przedsprzedaży, egzemplarze smartfonu Hydrogen One zaczęły trafiać do nabywców. Jeden z nich, Phil Holland, stworzył grafikę, która pokazuje specyfikację urządzenia, na które czekano ponad rok.

RED Hydrogen One wyposażony jest w "holograficzny" wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (515 ppi), a także w głośniki zapewniające dźwięk przestrzenny A3D Spatial Surround Sound. Nad ekranem znalazła się, oprócz jednego z głośników, dioda powiadomień, a także czujniki (oświetlenia i zbliżania) oraz obiektywy przedniego aparatu fotograficznego 2 x 8,3 Mpix. Na prawym boku mieści się przycisk zasilania, czytnik linii papilarnych oraz fizyczny przycisk aparatu, natomiast na lewym - przyciski głośności.

Tylny aparat też jest podwójny i składa się z dwóch matryc o rozdzielczości 12,3 Mpix. Towarzyszy mu podwójna lampa błyskowa LED. Na dole tylnego panelu zostało umieszczone złącze do podłączania dodatkowych modułów - podobnie jak w niektórych Motorolach. Obudowa wykonana jest z aluminium w kolorze czarnym lub szarym, albo z tytanu. Na wyposażeniu jest też port USB-C i gniazdo audio Jack 3,5 mm.

Telefon obsługuje dwie karty nanoSIM oraz kartę pamięci microSD. Wewnątrz obudowy umieszczono 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 4500 mAh.

Chociaż grafika tego nie pokazuje, RED Hydrogen One jest prawdopodobnie napędzany chipsetem Snapdragon 835. Wcześniej na stronie Android Enterprise pojawiły się informacje, że smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo i wyposażony jest w moduł NFC.

RED Hydrogen One kosztuje 1195 dolarów (4406 zł) w wersji aluminiowej i 1595 dolarów (5880 zł) w wariancie z obudową tytanową.

Zobacz: RED Hydrogen One pojawił się na stronie programu Android Enterprise, która ujawnia kilka informacji o nadchodzącym smartfonie
Zobacz: RED wynagrodzi cierpliwość osób, które już ponad rok czekają na tytanowy smartfon Hydrogen One, darmową wersją aluminiową
Zobacz: Prototyp RED Hydrogen na pierwszym filmie

Źródło tekstu: Android Central, wł

Komentarze
Zaloguj się