DAJ CYNK

Sony zaprezentował Xperię XA2 Plus

11.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2173

Ważne 5

1

Sony Mobile Communications rozszerzył swoje portfolio smartfonów klasy średniej o model z 6-calowym ekranem 9:18 i technologią Hi-Res Audio.Sony Mobile Communications rozszerzył swoje portfolio smartfonów klasy średniej o model z 6-calowym ekranem 18:9 i technologią Hi-Res Audio.

Nasza linia super-smartfonów klasy średniej odziedziczyła wszystko to, co kochamy w innowacjach Sony klasy Premium - powiedział Hideyuki Furumi, wiceprezes Sony Mobile Communications. Xperia XA2 Plus wprowadza dodatkowe ulepszenia w postaci nowej wersji wyświetlacza 18:9, aparatu oraz technologii Hi-Res Audio, zapewniając konsumentom z tego segmentu rynku unikatowe urządzenie do odbierania i tworzenia treści.

Sony Xperia XA2 Plus to smartfon wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD+, chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 5. Ramka telefonu została wykonana z anodyzowanego aluminium. Urządzenie napędzane jest chipsetem Snapdragon 630, który współpracuje z 4 lub 6 GB RAM-u i 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej.Tylny aparat fotograficzny w Xperii XA2 Plus ma rozdzielczość 23 Mpix, natomiast przedni to szerokokątna (120°) jednostka 8 Mpix. Pracujące pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo urządzenie jest zasilane akumulatorem o pojemności 3580 mAh, z obsługą szybkiego łądowania Quick Charge 3.0.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony

Komentarze
Zaloguj się