DAJ CYNK

Sony: Xperie taniej i z głośnikiem w prezencie

17.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4477

Ważne 2

2

Z okazji zbliżających się Świąt Sony obniża ceny wybranych Xperii, za zakup których można otrzymać głośnik bezprzewodowy.



Z okazji zbliżających się Świąt Sony obniża ceny wybranych Xperii, za zakup których można otrzymać głośnik bezprzewodowy.

Promocją objęte są trzy flagowe smartfony Sony - Sony Xperia XZ Premium, Sony Xperia XZ1 oraz Sony Xperia XZ1 Compact. Do każdego z nich Sony dodaje bezprzewodowy głośnik SRS-XB3. Urządzenie kosztuje na co dzień 599 zł. Głośnik ma moc 30 W i ze smartfonem łączy się przez Bluetooth, z kolei samo parowanie odbywa się poprzez moduł NFC.

Promocja Zachwyć się muzyką trwa od 17 listopada do 23 grudnia i obejmuje smartfony kupione w salonach operatorów i sklepach Saturn RTV Euro AGD, Komputronik, Media Expert i Sony Centre, umieszczonych w wybranych galeriach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie. Lista sklepów jest dostępna na stronie sonymobile.com/xperiadlaciebie

I na koniec wspomniana obniżka. Od 17 listopada w sieciach handlowych cena Xperii XZ1 zostaje obniżona do 2699 zł, a Xperii XZ Premium do 2999 zł.

Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ1 Compact
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ1
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ Premium

Źródło tekstu: Sony

Komentarze
Zaloguj się
9. ~Mariano
0

2017-11-20 17:57:20

Marcin Co ty za głupoty piszesz ? Do tej pory nie było godnego nastepcy Z3 Compact .Mam od prawie 3 lat , narazie nic sie nie zepsuło ani nie odkleiło

Odpowiedz

8. PLANET
0

2017-11-18 23:12:51

@6: na kolor niebieski jakiego telefonu? Tu sytuacja jest specyficzna, bo mówimy o jedynym relatywnie małym a mocnym Androidzie w tych czasach, innych ze świecą szukać, ewentualnie tylko iPong SE wchodzi w grę o ile trawi się iOS.Co do sieci, mylisz się, z nimi nie mam nic wspólnego od wielu lat, wystarczyło spojrzeć na profil zanim zacząłeś pisać. I cóż, regi też czytam, także tu również kula w płot. Wybory staram się dokonywać świadomie.. Co do "najazdu", wybacz, Plus sam się prosi o krytykę.. Naprawdę, porównując do paru ofert z zakresu 20-30 zł BEZ umowy, to co oni proponują za 50 zł przy lojalce na 2 lata jest śmieszne + haczyki gratis. W dodatku niezależnie od wybranej taryfy ten telefon NIE jest subsydiowany, cały czas stoi na startowej cenie, co jest chore. Reklamy to obraza dla mułu i wodorostów ; tylko zasięg jest tradycyjnie dobry, ale inwestycje przez kreatywne spłaty kredytów stoją, za to blokować aukcję to się chce. Blokowanie telefonów po IMEI to też porażka. Przykładów jest więcej. Jeśli ktoś lubi być d*many, to dobry wybór w sumie, może to opcja dla tych co lubią się denerwować ; )

Odpowiedz

7. ~Marcin
0

2017-11-18 13:30:00

Ten syf powinni dodawać do płatków. Szczególnie XZ3 Compact, z odklejającym się ekranem (a później nie uznawaniem gwarancji). Nigdy więcej nic nie kupię Sony, nawet gdyby robili skarpetki.

Odpowiedz

6. ~Anty Planet
0

2017-11-18 12:47:45

Planet bzdury piszesz, po pierwsze sprawdź sobie ile trwała wyłączność Orange na kolor niebieski i wtedy pisz o najdłuższej wyłączności. Po drugie nie najezdzaj tak na Plusa, sieć jak każda inna i oferty ma podobne do reszty. Chyba że z ciebie wielkie panisko i "regulaminu nie przeczytałem bo mi pani konsultant powiedziała że ma być tak a nie tak i teraz se reklamację złożę" to wtedy ten typ tak ma i się obraża na każdego operatora i na każdy telefon.

Odpowiedz

5. PLANET
0

2017-11-18 11:04:14

@4: ano nie jest... Podobno jeszcze cały grudzień ta "wspaniała" czytaj nieszczęsna sieć ma wyłączność. Sony pewnie klaszcze ze szczęścia, bo owszem - można kupić bez umowy, jednak cena jest zahibernowana ; tylko, że rynkowo jest to skrajny idiotyzm... Ile to miesięcy, trzy? Chyba najdłuższa wyłączność telefonu w sieci jaką widziałem w Polsce. A z Plusa z drugiej ręki strach kupować, bo przecież blokują po IMEI jeśli ktoś nie płaci, zatem loteria. Więc albo bezpośrednio po startowej cenie "dla idiotów", albo ryzyko że blokada. Plus z ich "wspaniałymi" ofertami jest jak głęboka komuna więc podpaść bardziej nie mogą (mam wyj*bane na nich prawdę mówiąc, są totalnie skompromitowani ofertami, reklamami i nie tylko), natomiast niestety, Sony POLSKA dali za przeproszeniem totalnie d*py dając tak długą wyłączność.Chyba, że ktoś sprowadzi spoza Polski, wtedy ma to gdzieś. I w zasadzie tak się powinno zrobić, tylko ile osób się na to zdecyduje, to inna sprawa. Chora sytuacja tak czy owak.

Odpowiedz

4. ~Maks
1

2017-11-17 20:50:48

To XZ1 Compact jest już w wolnej sprzedaży? W Sony Centre jeszcze nie dawno słyszałem, że ten model będzie dostępny dopiero "około nowego roku.

Odpowiedz

3. mnstr
0

2017-11-17 19:30:18

@marcellove - jak to gdzie jest. Pod postem nr 1.

Odpowiedz

0

2017-11-17 13:16:47

Ceny nawet po obniżce zapieraja dech w piersi......Gdzie jest jest najbliższy defibrylator???!!!!!

Odpowiedz