DAJ CYNK

Sony: Xperie taniej i z głośnikiem w prezencie

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4997

Z okazji zbliżających się Świąt Sony obniża ceny wybranych Xperii, za zakup których można otrzymać głośnik bezprzewodowy.Z okazji zbliżających się Świąt Sony obniża ceny wybranych Xperii, za zakup których można otrzymać głośnik bezprzewodowy.

Promocją objęte są trzy flagowe smartfony Sony - Sony Xperia XZ Premium, Sony Xperia XZ1 oraz Sony Xperia XZ1 Compact. Do każdego z nich Sony dodaje bezprzewodowy głośnik SRS-XB3. Urządzenie kosztuje na co dzień 599 zł. Głośnik ma moc 30 W i ze smartfonem łączy się przez Bluetooth, z kolei samo parowanie odbywa się poprzez moduł NFC.

Promocja Zachwyć się muzyką trwa od 17 listopada do 23 grudnia i obejmuje smartfony kupione w salonach operatorów i sklepach Saturn RTV Euro AGD, Komputronik, Media Expert i Sony Centre, umieszczonych w wybranych galeriach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie. Lista sklepów jest dostępna na stronie sonymobile.com/xperiadlaciebie

I na koniec wspomniana obniżka. Od 17 listopada w sieciach handlowych cena Xperii XZ1 zostaje obniżona do 2699 zł, a Xperii XZ Premium do 2999 zł.

Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ1 Compact
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ1
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ Premium

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Sony

Przewiń w dół do następnego wpisu