DAJ CYNK

Sony Xperia Z3 - szokujący... brak zmian

25.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10578

Ważne 1

0

Sony kontynuuje swój sześciomiesięczny cykl odświeżania flagowych modeli i już jesienią zobaczymy Xperię Z3. Od poprzednika różni się tylko wyglądem.

Sony kontynuuje swój sześciomiesięczny cykl odświeżania flagowych modeli i już jesienią zobaczymy Xperię Z3. Od poprzednika różni się tylko wyglądem.jeśli pierwsze przecieki się sprawdzą, to wygląda na to, że firmie Sony zaczyna już brakować pomysłów, lub zwyczajnie narzuciła sobie zbyt duże tempo zaktualizowania sprzętu.

Sony Xperia Z3 będzie jeszcze smuklejszy, a przyciski jego obudowy będą miały odświeżony wygląd. Poza tym nie zmienia się nic - ten sam Snapdragon 801, 3 GB pamięci RAM, aparat 20,7 Mpix z diodową lampą, 5,2-calowy ekran FullHD i uszczelniana obudowa.

Premiera już we wrześniu, w czasie targów IFA z Berlinie, również we wrześniu ruszyć ma sprzedaż. Miejmy nadzieję, że bardziej innowacyjny okaże się inny następca tegorocznego smartfonu Sony - model Xperia Z3 Compact, młodszy brat Xperii Z1 Compact. Jego prezentacja towarzyszyć ma premierze Xperii Z3, póki co nie mamy przecieków dotyczących specyfikacji.

Źródło zdjęć: @evleaks

Źródło tekstu: GSM Arena, @evleaks, wł

Komentarze
Zaloguj się