DAJ CYNK

Sony Xperia Z1 i Z Ultra z Androidem 4.3

16.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11309

Ważne 6

1

Sony rozpoczął udostępnianie Androida 4.3 dla swoich flagowych urządzeń z linii Xperia - Z1 i Z Ultra.

Sony rozpoczął udostępnianie Androida 4.3 dla swoich flagowych urządzeń z linii Xperia - Z1 i Z Ultra.



Dzięki nowemu Androidowi oba urządzenia pracują teraz znacznie szybciej (Project Butter), otrzymujemy odświeżone wersje aplikacji wiadomości, MyXperia, Smart Connect, Small apps, Track ID, Sony Select, Walkman, Album, Movies, a także Xperia Themes z możliwymi do pobrania dodatkowymi motywami. Do Xperii Z Ultra przewędrowała przy okazji aplikacja Sony Smart Social Camera - taka sama jak w Xperii Z1.

Aktualizacja będzie udostępniana stopniowo dla poszczególnych światowych rynków.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Xperia Z Ultra w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia Z Ultra
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Xperia Z1 w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia Z1

Źródło tekstu: Sony wł

Tagi: Sony Xperia
Komentarze
Zaloguj się
39. ~shaddy
0

2014-01-12 17:58:37

Moja "zetka" jest codziennie pod komputerem i nic nie pokazuje juz od miesiaca. Fakt ze jest to brandowana "zetka" wiec widac ze operatorzy leca sobie. . .

Odpowiedz

38. ~rozek260
0

2013-12-30 20:02:29

Chociaz macie dobrze ze polska dostala juz 16 grudnia na unbrandowane zetki. Ja mieszkam w uk i jeszcze nie dostal nikt. Afryka nawet ma dostepna aktualizacje...masakra

Odpowiedz

37. davvid
0

2013-12-30 14:08:03

jak macie z orange to może na wakacje już będziecie mieli 4.3. Ale nie napalajcie się :) póki co sam czekam na 4.4 na Z. Może się doczekam.

Odpowiedz

36. ~Quechua
0

2013-12-30 14:02:55

hej! Macie już w PCC aktualkę do 4.3? Ja mam XPZ1 z orange i póki co żadnej aktualizacji nie podrzuca :(

Odpowiedz

35. ~msnet
0

2013-12-27 17:20:27

W play aktualizacja do 4.3 spierniczyla walkmana czesciowo. Przestala dzialac jedna z opcji ulepszenia dzwieku.

Odpowiedz

34. ~KnighOK
0

2013-12-24 15:40:26

Robię tak jak koledzy wyżej,zmieniam region na UK i nadal nie ma aktualizacji :/

Odpowiedz

33. ~rozek260
0

2013-12-23 09:22:12

Mam 100 % Z1 i jestem 100 % zadowolony. Tylko niewiem o co biega z tymi aktualizacjami. pobralem wczoraj aplilacje z sklepu google CARRIER IQ DETECTOR i ona tez mi mowi ze moj z1 jest unbramded.

Odpowiedz

32. Th0mas
0

2013-12-21 22:39:17

Na pewno masz Z1? Może masz Z?

Odpowiedz

31. ~Rozek260
0

2013-12-21 00:49:43

Widze masz ten sam problem. Tylko ja kupilem telefon w phones4u bez simlocka i wciąż nie mam aktualizacji do 4.3 a wszystkie poprzednie byly bez problemu...

Odpowiedz

30. ~proceder
0

2013-12-20 13:29:29

a kiedy aktualizacja od three.uk???

Odpowiedz

29. ~rozek260
0

2013-12-17 23:19:48

jeszcze jedno dziwne wszystkie wczesniejsze aktualizacje dostalem bez problemu jak np 14.1.g.2.257.

Odpowiedz

27. ~rozek260
0

2013-12-17 22:44:22

Ok dziekuje za pomoc. Raczej niewydaje mi sie zeby byl brandowany ale kto wie. A czy mozna go odbrandowac i jakiesa konsekwencje?

Odpowiedz

26. Th0mas
0

2013-12-17 19:48:54

Z tego co czytam to rozne sa tam telefony. I brandowane i nie. Ale to tylko opinie.z for zagranicznych, wiec pewnosci nie mam, a w UK nie bylem ;) id.do tego salonu i zapytaj czy xperie.z1 sprzedaja branded, czy. not branded :P

Odpowiedz

25. ~rozek260
0

2013-12-17 18:20:34

Telefon kupilem zgadza sie na abonament w uk ale w phone4you czyli oni maja wszystkie dostepne sieci w jednym miejscu każdy telefon jest bez simlocka poniewaz niewiadomo z jaka siecia sie podpisze umowe. Mozna to jakos sprawdzic czy jest brandowany? Zonie dalem moj stary s4 tez z tego samego miejsca brany i bezproblemu zrobilem 4.3 ale to samsung.

Odpowiedz