DAJ CYNK

Sony Xperia XZ Premium w ofercie sieci Orange

10.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5002

Ważne 2

1

W sieci Orange można już kupić w przedsprzedaży najnowszego flagowca Sony, Xperię XZ Premium. Wysyłka od 7 czerwca.



W sieci Orange można już kupić w przedsprzedaży najnowszego flagowca Sony, Xperię XZ Premium. Wysyłka od 7 czerwca.

Sieć Orange jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swojej oferty najnowszego flagowca japońskiego producenta. Cena urządzenia zależy od wybranej taryfy i przy umowach podpisywanych na 24 miesiące wynosi:

  • 289 zł w taryfie Smart Plan LTE główny 149,99 - opłata miesięczna 189,99 zł,
  • 359 zł w taryfie Smart Plan LTE główny 99,99 - opłata miesięczna 154,99 zł,
  • 349 zł w taryfie Smart Plan LTE 89,99 - opłata miesięczna 134,99 zł,
  • 359 zł w taryfie Smart Plan LTE 69,99 - opłata miesięczna 124,99 zł,
  • 549 zł w taryfie Smart Plan LTE 49,99 - opłata miesięczna 139,99 zł,
  • 669 zł w taryfie Smart Plan LTE 39,99 - opłata miesięczna 134,99 zł.

Opłata miesięczna to suma abonamentu i raty za sprzęt. Nie uwzględnia ona rabatu dostępnego w promocji Orange Open Extra.

Zobacz: Znamy szczegóły przedsprzedaży Xperii XZ Premium
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~abc
0

2017-05-11 15:13:46

@12 W tym tel jest Gorilla Glass 5, wiec nie widzę powodu aby się śmiać a Ty widzisz?

Odpowiedz

13. ~Mimix
0

2017-05-11 13:47:29

Mam xz i z działania daje 7/10 niestety nie wszystko jest tak jak być powinno w szczególności działanie niektórych aplikacji

Odpowiedz

12. ~Ja++
0

2017-05-11 11:10:48

@3. Jakby pracował w serwisie Sony to by się śmiał od lat, gdyż Sony od dawna oszczędza na szkłach chroniących wyświetlacz i nawet w swoich flagowcach montuje ich badziewne zamienniki.

Odpowiedz

11. ~Ja++
0

2017-05-11 10:57:27

@4. "Wszystkie telefony w ofercie przedsprzedaży się sprzedały", a tych telefonów było 96, z czego większość kupili pracownicy firmy Sony i jej "ambasadorzy internetowi" zwani potocznie klakierami :-)

Odpowiedz

10. ~Tadeusz
0

2017-05-11 08:20:42

Ten cennik jest prawidłowy? Abo 39,99 i 89,99 mają tą samą opłatę miesięczną, a różne ceny telefonów. Gdzie tu sens? Cały cennik jakiś taki nielogiczny. Im mniejszy abo, to suma opłat miesięcznych powinna być coraz niższa, a cena jednorazowa telefonu coraz wyższa, a tu raz taniej, potem drożej i znowu taniej.

Odpowiedz

9. ~MrZ
0

2017-05-10 21:11:26

@8 gdzie masz XZ Premium za 2500 ?

Odpowiedz

8. ~abonent orange
0

2017-05-10 19:57:14

hm , np opłata miesięczna 124,99 zł - Smart Plan LTE 69,99 = 55zl rata x 24 miesiące = 1320zl + 359zl = 1679zl cena telefonu, gdzie w jednym ze znanych dużych sklepów cena 2499zl , może to być oferta ok, choć i inni operatorzy pewnie będą podobne mieli, lecz dla zjadacza zwykłego ważne szczegóły okołoabonamentowe, bo wiadomo że dla jednych abonament ma swe plusy a dla innych minusy, lecz ten artykuł o cenie telefonu a nie o abonamencie, więc cena ok w porównaniu do innych flagowców

Odpowiedz

7. mpiter
0

2017-05-10 19:44:47

@Mateo9511 ale ja nie mam nic przeciwko ramom, ale sony przesadza. Ja powiem więcej, ja jestem za ramkach(z wiadomych względów), ale niech one będą umiarkowane.Sony przesadza, robi chyba najbrzydsze smartfony na rynku.

Odpowiedz

0

2017-05-10 17:51:26

Nie jestem fanem samsunga, ale w tej cenie faktycznie wolałbym S8. Tak porównując to Sony przy nim to karykatura telefonu. I mówię tylko o wyglądzie, bo tego jak działa osobiście nigdy sie nie będę chciał sie dowiedzieć ;)

Odpowiedz

4. ~Sony
-1

2017-05-10 17:16:33

1 - Tobie nie musi się podobać, każdy ma inny gust. Wszystkie telefony w ofercie przedsprzedaży się sprzedały, więc nie wszystkim najwyraźniej to nie odpowiada. Sam mam obecnie Sony i osobiście wolę taki wygląd niż pozostałe telefony konkurencji gdzie każdy wygląda tak samo. A Sony się przynajmniej wyróżnia.

Odpowiedz

-1

2017-05-10 17:11:53

@1 No tak , brat pracuje w serwisie samsunga już się śmieje z pierwszych klientów z potrzaskanym wyświetlaczem w s8

Odpowiedz

2. ~wyzysk i dziadostwo
0

2017-05-10 16:58:09

Czy orange kastruje softy w Sony tak jak w Samsungach? Orange w Samsungach usuwa wideorozmowy po 3G.Jestem ciekaw co wycinają w xperiach i innych

Odpowiedz

1. mpiter
0

2017-05-10 16:42:48

ministerstwo infrastruktury powinno kupić ten telefon, ze względu na pasy szerokie jak autostrady nad i pod ekranem.Koszmarnie wyglądają te Xperie.

Odpowiedz