DAJ CYNK

Sony Xperia Tablet Z2 będzie miał tylko 6,4 mm grubości

17.02.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3851

Ważne 3

2

Już Sony Xperia Tablet Z1 był rekordowo smukły. Jego następcę producent postanowił jeszcze mocniej odchudzić - grubość spadła z 6,9 mm do 6,4 mm.

Już Sony Xperia Tablet Z1 był rekordowo smukły. Jego następcę producent postanowił jeszcze mocniej odchudzić - grubość spadła z 6,9 mm do 6,4 mm.

Nowy tablet Sony zaoferuje popularny chipset Snapdragon 800 (4 rdzenie 2,3 GHz), 3 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, złącze microSD, główny aparat 8 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix. Rozdzielczość 10,1-calowego ekranu nie zmieniła się i wynosi 1920 x 1200 pikseli, tym razem jednak będzie to ekran Triluminos, a więc liczyć możemy na lepszą niż do tej pory czytelność poza pomieszczeniami.

Sony nie zawodzi pod względem systemu operacyjnego - będzie to najnowszy Android 4.4 KitKat. Niepokojąca jest natomiast pojemność akumulatora, która podobnie jak w starszym modelu wynosi tylko 6000 mAh.

Wodoszczelny tablet Sony zostanie oficjalnie zaprezentowany już w przyszłym tygodniu w czasie targów Mobile Wolrd Congress 2014.

Źródło tekstu: evleaks, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Kuzyn1920
0

2014-02-18 11:57:18

@13 Alcatel One Touch Idol Ultra 6,45 mm, Huawei Ascend P6 6,18mm, Huawei Ascend P6S 6,48mm, Umeox X5 5,60mm...

Odpowiedz

13. ~
0

2014-02-17 21:49:11

@8 iphone - 7,6mm lg g2 - 8,9mm galaxy s 4- 7,9mm nexus 5 - 8,6mm sony z1 - 8,5mm gdzie ten iphone jest taki gruby? nie jestem jego zwolennikiem ale tego akurat o nim powiedzieć nie można :)

Odpowiedz

11. ~
1

2014-02-17 14:45:49

Chyba raczej Sony Xperia tablet z a nie z1

Odpowiedz

10. ~
-1

2014-02-17 14:27:19

@9 nie żartuję, widzisz tam emotikonę? Chyba zarzut wysnuty przez ciebie, żebyś mógł sobie na niego odpowiedzieć. Daj Pan spokój, Wymyślasz sobie tematy, by je do komenatować, bo chyba nikt już nie chce z tobą tutaj dyskutować.

Odpowiedz

-3

2014-02-17 14:05:50

@7 no i co z tego? Był zarzut, że tak cienkie urządzenia nieważne czy to smartfon czy tablet są bez sensu. Zmieniacie zdanie tak szybko jak potrzeba nakazuje. @8 Żartujesz chyba sobie???

Odpowiedz

7. ~
1

2014-02-17 13:48:38

@6 umiesz czytac? to tablet

Odpowiedz

-2

2014-02-17 13:37:40

Kto to mi ostatnio mówił, że tak cienki smartfon jest bez sensu... Hmm i że 7,6 mm IP5S jest absurdalne... Ale teraz kiedy nie-Apple wprowadzi coś takiego to będzie już cool?

Odpowiedz

4. ~kruger75
-2

2014-02-17 13:35:52

Piwo dla tego kto wyczuje różnicę pod palcami

Odpowiedz

2014-02-17 13:35:02

Czy będzie działał na baterii dłużej niż 15 godzin, jak mój iPad Air?

Odpowiedz

2. ~
-2

2014-02-17 13:10:36

O ile w smartfonie duża smukłość ma sens, o tyle w tablecie nie ma to już tak duże znaczenia, ważne by był normie i lekki.

Odpowiedz