DAJ CYNK

Sony Xperia Honami z 20 Mpix i ksenonową lampą

28.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5933

Ważne 2

2

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia smartfonu Sony Xperia Honami. Jeśli prototyp wejdzie do sprzedaży, dostaniemy 20 Mpix i ksenonową lampę błyskową.

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia smartfonu Sony Xperia Honami. Jeśli prototyp wejdzie do sprzedaży, dostaniemy 20 Mpix i ksenonową lampę błyskową.



Według przecieków, do nowego smartfonu marki Sony trafić ma aparat fotograficzny 20 Mpix z czujnikiem o wielkości 1/1.6" a więc porównywalnym do tych w zaawansowanych kompaktach. Obok pojedynczej diody LED, producent umieścił niewielką, ksenonową lampę.

Za wydajność Honami odpowiadać ma nowy chipset Qualcommu - Snapdragon 800. Androida 4.2 przyjdzie nam oglądać na 5-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości FullHD.

Telefon będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, czarnym i białym. Pozostaje mieć nadzieję, że przed wypuszczeniem na rynek Sony zrobi coś z tym niezbyt efektownym tworzywem z tyłu obudowy.

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Tagi: Sony
Komentarze
Zaloguj się
14. ~afro
0

2013-07-16 10:09:44

zenek73, Co kto lubi, dla mnie 5 cali jest idealne.

Odpowiedz

13. ~
1

2013-06-30 15:55:01

12, zgrabna i niewielka to jest Nokia 2630. Które BB nazywasz "niewielkim"?

Odpowiedz

12. ~zenek73
0

2013-06-30 11:26:48

Czyli kolejny 5-calowy potworek wymyślony w główkach marketingowców, którzy sami używają zgrabnych niewielkich BlackBerry :/

Odpowiedz

11. pacman
1

2013-06-29 23:00:28

SYMBOL / Średnica D mm / Przekątna matrycy mm / Wymiary matrycy mm / Ogniskowa normalna mm - 1/1.8/''/'' 14,1 8,93 7,18 x 5,32 9,0; 1/1.7/''/'' 14,9 9,50 7.60 x 5.70 9,5; 1/1.6/''/'' 15,9 10,5 8,4 x 6,3 10,5; Itd. Tył faktycznie tandetny, może taki jak w K800i ? Przynajmniej się w dłoni nie ślizga, bo ten plastik nie tylko brzydko wygląda, ale także pewnie średnio wtedy telefon leży w dłoni.

Odpowiedz

10. ~Yanea
2

2013-06-29 12:41:24

"aparat fotograficzny 20 Mpix z czujnikiem o wielkości 1/1.6" a więc porównywalnym do tych w zaawansowanych kompaktach" raczej określić można to po prosu jako zdecydowanie największą fizycznie matryca od tych stosowanych standardowo w topowych telefonach z Androidem, bo Nokia stosuje czujniki wielkości 1/1.2" a panuje ogólny pogląd wśród znafcuf, że nie ma się czym zachwycać.. http://s2.blomedia.pl/komorkomania.pl/images/2013/05/Sony-Honami -camera-157670.png

Odpowiedz

9. ~nowobogacki
1

2013-06-29 11:14:16

bede musial wziac kredyt zeby go kupic w najdrozsezj taryfie?

Odpowiedz

8. ~
1

2013-06-28 16:51:03

7. Bardziej jak Samsung to nikt nie tworzy identycznych przynajmniej Sony różnią się wyglądem a nie to co samsung wszystkie podobne

Odpowiedz

7. ~przemo
0

2013-06-28 16:19:53

cos mi tu nie pasi, czy tylko ja mam wrazenie ze Sony tworzy prawie identyczne konstukcje ktore malo sie od siebie roznia? mam wrazenie ze ciagle ogladam te same telefony

Odpowiedz

5. ~puenta
0

2013-06-28 15:33:21

Fajny tylko za duży. Jak by miał wyświetlacz mniejszy, tj. 4"-4,5" to pewnie bym się skusił

Odpowiedz

4. ~xcvb
3

2013-06-28 15:31:34

ewidentnie widać, że tel na zdjęciach ma z tyłu pokrowiec....

Odpowiedz

3. ~Goral
-2

2013-06-28 14:52:55

Fajnie się zapowiada (specyfikacja) - tylko kto temu dał tak wieśniacki design, gdzie podziała się elegancja xperii T czy już w najgorszym wypadku Z

Odpowiedz

0

2013-06-28 14:31:33

Następna paletka do ping-ponga...

Odpowiedz

1. ~Jaro070
1

2013-06-28 14:26:07

Czyli wreszcie jakiś producent wyda telefon z aparatem lepszym niż ten w Nokii N8.

Odpowiedz