DAJ CYNK

Sony udostępnił Androida 4.1 dla części smartfonów z 2012 roku

07.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7412

Ważne 4

2

Smartfony Sony Xperia T i Sony Xperia V jako pierwsze otrzymały planowaną aktualizację Androida do wersji 4.1 Jelly Bean. Użytkownicy Xperii TX muszą poczekać do marca.

Smartfony Sony Xperia T i Sony Xperia V jako pierwsze otrzymały planowaną aktualizację Androida do wersji 4.1 Jelly Bean. Użytkownicy Xperii TX muszą poczekać do marca.



Nowe oprogramowanie zawiera poprawione aplikacje Walkman, Xperia Galeria i Filmy, zwiększoną liczbę opcji personalizacji (7 pulpitów, zmieniające rozmiar widżety czy aktywne powiadomienia), ulepszone opcje wyszukiwania i organizowana aplikacji, zwiększoną integrację z Google Now i nową aplikację aparatu fotograficznego (tryb automatycznej scenerii, bardziej intuicyjny interfejs i szybkie włącznik przedniej kamery).

Dostępność oprogramowania w brandowanych smartfonach uzależniona jest od operatora.

Źródło tekstu: Sony Mobile, wł

Tagi: Sony
Komentarze
Zaloguj się
14. ~Pablo
0

2013-03-05 20:20:22

Mam pytanko, mam xperie P i w skoczyła mi informacja,że jest aktualizacja androida z 4.0.4 na 4.1. Powiedzcie mi czy warto?

Odpowiedz

13. PLANET
0

2013-02-08 17:56:01

Do zastanawiających się nad chronologią wyjścia kolejnych aktualizacji: radzę odszukać poprzedni news na Telepolis na ten temat.

Odpowiedz

0

2013-02-08 17:33:41

A kiedy update dla Xperii Soli? ;

Odpowiedz

10. ~Yeste
0

2013-02-08 10:02:26

A kiedy SE neo v ???

Odpowiedz

9. ~Ben
0

2013-02-08 09:56:30

A czy ktoś wie z redakcji kiedy xperia T z Orange dostanie update?

Odpowiedz

8. ~jarek
0

2013-02-08 08:49:04

a kiedy bedzie dla Xperi S?

Odpowiedz

7. ~nareszcie
0

2013-02-08 08:37:06

no wreszcie

Odpowiedz

6. ~kazio
0

2013-02-08 01:33:33

v to mój typ niech stanieje bebechy i,jakość jest na dobrym poziomie

Odpowiedz

5. ~korpi90
0

2013-02-08 01:20:10

A co z Sola i J?

Odpowiedz

4. ~dan
0

2013-02-07 23:01:14

Zmiany na lepsze, telefon śmiga jeszcze lepiej, w koncu dodali jakies funkcje w aparacie, calkiem dobra zmiana

Odpowiedz

3. ~GG
0

2013-02-07 22:54:01

A mi się pobrałem aktualizacje telefonu xperia T. Telefon kupiony od tmobile:))))

Odpowiedz

0

2013-02-07 20:57:31

Wlasnie sie aktualizuje ciekawe czy zmiany beda widoczne ;)

Odpowiedz