DAJ CYNK

Sony udostępnia testowego Androida M dla wybranych Xperii

23.06.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5696

Ważne 5

5

Sony zafundowało bardziej zaawansowanym użytkownikom swoich smartfonów nie lada niespodziankę. Udostępniona została testowa wersja Androida M dla wybranych Xperii.

Sony zafundowało bardziej zaawansowanym użytkownikom swoich smartfonów nie lada niespodziankę. Udostępniona została testowa wersja Androida M dla wybranych Xperii.

Android M w wersji Developer Preview został udostępniony dla Xperii Z3, Xperii Z3 Compact, Xperii Z2, Xperii Z2 Tablet, Xperii Z1 Compact, Xperii Z1, Xperii Z Ultra, Xperii T3, Xperii T2 Ultra, Xperii E3 i Xperii M2.



Oczywiście jest to wersja daleka od ostatecznej i obok ogólnej niestabilności nie działa w niej wiele podstawowych funkcji, takich jak aparat i moduły łączności. Mimo wszystko z pewnością wielu użytkowników lubiących zabawę oprogramowaniem smartfonu skorzysta z możliwości zobaczenia najnowszego systemu Google'a.

Niezbędne narzędzia można pobrać bezpośrednio ze strony strony internetowej Sony.

Źródło tekstu: Sony; wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~
0

2015-06-24 13:36:46

Ten f643 mógł na pożegnanie nogę podać, a tak to pełna kultura, nie-wieśniak i nie-czereśniak przecież :-)

Odpowiedz

24. ~zxc
-1

2015-06-24 13:26:00

Hehhh Biedaki Polaki nauczcie sie jednego... Gdyby naszym przodkom wystarczala przecietnosc gdyby w dawnych czasach nie dazyli do tego zeby miec LEPIEJ I LEPIEJ to dalej ludzkosc mjeszkalaby w jaskiniach. Wasze przyzwyczajenie do przecieynosci i bylejakosci(waszych sprzetow) jest typowo Polskie i pokazuje ze nigdy poziomem nie dorownamy np AngliGdybym zaproponowal wam wymiane Z3 za wasz telefon ktory jak tutaj piszecie wam wystarcza to z pocalowaniem reki byscie sie wymienili. Jestescie poprostu biedakami i swoja marna pozycje tlumaczycie tym ze jest ch...o ale stabilnie czyli ok. No.sorry nie jest wcale ok

Odpowiedz

23. ~f643
0

2015-06-24 13:06:23

@7, @8 plebeliusz to właśnie Ty, taki typowy polski wieśniak, czereśniak co musi mieć wszystko naj i wszystko fun, na innych patrzy z góry. Po co Ci ta Xperia Z3, za pewne tylko dla szpanu i pokazania że mam najnowszego flagowaca, w swoim mniemaniu jesteś najlepszy, masz najdroższy telefon, a reszta poniżej Z3 się nie liczy. I nie muszę Cię znać, wystarczy przeczytać Twoje wypowiedzi, które świadczą o poziomie Twojego zadufania w sobie, snobie! Nie pozdrawiam :-)

Odpowiedz

22. ~
0

2015-06-24 12:13:04

@21 Wygląda, że to ty kwalifikujesz ludzi i ich ego według posiadania drogiego samochodu czy drogich ciuchów. Ja nic takiego nie napisałem ani nie sugeruję. Ja też nie napisałem o drogim samochodzie to wyłącznie przez ciebie używany przymiotnik. I to co robisz to dopiero jest niedojrzałe. Zamiast rakiem trzeba się przyznać.

Odpowiedz

21. ~df(x)
1

2015-06-24 11:55:49

@18 Tani nowy samochód też może być dobry i pachnący. Poza tym ocenianie osób przez pryzmat tego co posiadają jest niedojrzałe. I takie polskie@19 Ja nie krytykuję ludzi których stać na drogie samochody, a raczej tych którzy krytykują, że innych na to nie stać.

Odpowiedz

20. ~Medyk
0

2015-06-24 11:48:00

Nie ma telefonów idealnych, sam korzystam z Sony Z1 i HTC M8 gdyby oba ze sobą połączyć to byłby niemal idealny fon... Dzieciaki gonią za nowinkami , by się pochwalić przed kumplem kto ma lepszy, ale każdy zapomina o podstawowych funkcjach do jakich telefon jest stworzony, reszta to gadżety.... Ktoś napisała, że pi aktualizacji do 5.0.2 Sony chodzi wolniej i tu się zgadzam, poza tym chyba szybciej zjada baterię, więc tak na prawdę, niech poprawią to co już jest, a nie wprowadzają nowe, już całkiem do 4 liter się nadające

Odpowiedz

19. ~Joey
0

2015-06-24 11:32:59

Śmieszne jest to że tych ktorych nie stać na drogi samochód krytykują tych których stać no bo czym może się różnić golf II od audi rs8

Odpowiedz

18. ~
0

2015-06-24 11:18:46

@16 Słabe to było. Nie bądź takim nienawistnikiem, kup sobie nowy, dobry, pachnący samochód a zrozumiesz o co chodzi. Z ego nie ma to wiele wspólnego Poczujesz różnicę. Jak Cię tylko stać to szybko zmienisz zdanie.

Odpowiedz

17. ~jarko
0

2015-06-24 11:11:11

Mam Lumię 630 i tak! Jestem plebejuszem! Śmieję się tylko z biznesmenów, którzy grubo przepłacili za swój telefonik i noszą specjalne spodnie z głębokimi kieszeniami, żeby im nie wypadł na chodnik, bo jak spadnie to płacz i lament, że 2500zł poszło się.......

Odpowiedz

16. ~df(x)
1

2015-06-24 10:23:07

@15 dokładnie. To ten sam mechanizm co podbijanie sobie ego drogim samochodem czy drogimi ciuchami.

Odpowiedz

15. ~pszemeq
0

2015-06-24 10:14:29

telefon określa świadomość u buraków ... ech ręce opadają

Odpowiedz

14. ~df(x)
0

2015-06-24 10:11:37

Drobna literówka, mylicie* No ale taki Janusz kupi sobie s6 czy z3 i nagle wielki pan się z niego robi...

Odpowiedz

13. ~df(x)
0

2015-06-24 10:09:56

Plebejuszem to są właśnie użytkownicy ja ty. Z3 i topowy telefon? Wszystkie flagowce są o kant 4 liter rozbić. Myślicie że wasze ajfoniki, soniaki czy samsungi są fajne? Bardzo się myliście.

Odpowiedz

12. LuiN
2

2015-06-24 09:01:49

11, zxc - Ty tak serio?

Odpowiedz