DAJ CYNK

Sony przedstawia smartfon Xperia L1

20.03.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6336

Ważne 6

5

Firma Sony, pierwszego dnia wiosny, przedstawiła nowy smartfon z rodziny Xperia, model L1, który cechuje się 5,5-calowym ekranem LCD o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.Firma Sony, pierwszego dnia wiosny, przedstawiła nowy smartfon z rodziny Xperia, model L1, który cechuje się 5,5-calowym ekranem LCD o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Urządzenie wyposażono w procesor MediaTek MT6737T, sprzężony z układem graficznym Mali T720 MP2, 2 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć poprzez karty microSD do 256 GB.

Ponadto na pokładzie znajdziemy 13-megapikselową kamerę tylną, o jasności f/2.2 oraz 5-megapikselowa kamerę przednią o takiej samej jasności obiektywu. Smartfon oferuje łączność w standardzie 4G LTE, Wi-Fi 802.11n oraz Bluetooth 4.2. Na wyposażeniu znajdziemy także NFC, A-GPS, GLONASS i USB typu C. Całością zarządza Android 7.0 Nougat.

Producent podaje, że jego nowy smartfon wyposażony został m. in. w działający w tle tryb Smart Cleaner, który zarządza wydajnością i automatycznie zamyka nieużywane aplikacje oraz czyści pamięć podręczną. Ma to zapewnić maksymalną płynność działania systemu.

Sony Xperia L1 ma pojawić się w kwietniu tego roku na wybranych rynkach w Europie oraz na Bliskim Wschodzie, w Afryce, a także w Ameryce Północnej i Łacińskiej. W Polsce Sony Xperia L1 będzie dostępna zarówno na wolnym rynku jak i u operatorów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Xperia L1 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Xperia L1 Dual w katalogu.

Źródło zdjęć: Sony

Źródło tekstu: Sony, wł

Komentarze
Zaloguj się