DAJ CYNK

Sony planuje w przyszłości zmienić design swoich flagowców

27.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 23

Ważne 3

1

Kenichiro Hibi, dyrektor zarządzający w indyjskim oddziale Sony potwierdził, że przyszły flagowiec firmy będzie miał nowy design.Kenichiro Hibi, dyrektor zarządzający w indyjskim oddziale Sony potwierdził, że przyszły flagowiec firmy będzie miał nowy design.

Producenci smartfonów na ogół zmieniają co jakiś czas wygląd produkowanych przez siebie urządzeń, na przykład co 2 lata. Inaczej jednak jest w przypadku Sony, który "uparcie" trzyma się stworzonego lata temu designu i wszystkie smartfony japońskiego koncernu mają prawie ten sam wygląd, z bardzo niewielkimi zmianami. Choć to, jak wyglądają kolejne Xperie, może się niektórym podobać, niektórzy chcieliby w końcu zobaczyć coś nowego, lepiej odpowiadającego współczesnej modzie.

Pojawiło się światełko w tunelu, które pochodzi od dyrektora zarządzającego w indyjskim oddziale firmy Sony. Kenichiro Hibi powiedział w rozmowie z The Indian Express: Wykorzystujemy projekt OmniBalance dopóki seria X jest nadal dostępna na rynku. Ponadto planujemy uruchomienie nowej generacji produktów i można oczekiwać zupełnie nowego designu od tych urządzeń.

Czy więc w końcu zobaczymy smartfon Sony, który nie będzie miał "lotniska" dookoła wyświetlacza? Być może odpowiedź na to pytanie uzyskamy podczas przyszłorocznego wydarzenia MWC (Mobile World Congress), które odbędzie się w Barcelonie w dniach 26 lutego - 1 marca.

Źródło tekstu: The Indian Express, wł

Komentarze
Zaloguj się