DAJ CYNK

Sony eksperymentuje z wyglądem Xperii

26.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4014

Ważne 2

2

W Internecie ponownie pojawiły się zdjęcia nowego, flagowego smartfonu Sony. Nowa Xperia ma zmienić dotychczasowy wygląd smartfonów serii.

W Internecie ponownie pojawiły się zdjęcia nowego, flagowego smartfonu Sony. Nowa Xperia ma zmienić dotychczasowy wygląd smartfonów serii.Wygląd flagowych smartfonów Sony już od dłuższego czasu wzbudza wiele dyskusji. Sony z każdym kolejnym modelem serii Z powielało zdecydowaną większość część wyglądu poprzedników. Model oznaczony jako Xperia F8331 ma przynieść powiew świeżości w tym aspekcie.Obudowa nowej Xperii wydaje się być bardziej kanciasta, z przodu przypominając trochę Lumie, jak choćby model Lumia 925. Niestety również z przodu pozostał element rozpoznawczy smartfonów Sony, czyli ogromne ramki nad i pod ekranem.

W kwestii specyfikacji wiadomo, że F8331 otrzyma stosunkowo kompaktowy wyświetlacz o przekątnej 5,1 cala, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 i port USB typu C. Premiera smartfonu najprawdopodobniej odbędzie się na wrześniowych targach IFA w Berlinie.

Źródło zdjęć: gsmarena

Źródło tekstu: gsmarena; wł

Komentarze
Zaloguj się