DAJ CYNK

Snapdragon Wear 1200 dla elektroniki noszonej

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2962

Qualcomm zaprezentował nowy układ z serii Wear. Model 1200 będzie używany w prostych urządzeniach elektroniki noszonej i Internetu rzeczy.Qualcomm zaprezentował nowy układ z serii Wear. Model 1200 będzie używany w prostych urządzeniach elektroniki noszonej i Internetu rzeczy.

Snapdragon Wear 1200 jest przede wszystkim 45% mniejszy od układu Wear 1100. Jest również dużo mniej zachłanny w kwestii konsumpcji energii. Układ pozwala na pracę do 10 dni w trybie czuwania przy stałym połączeniu z siecią LTE. Samo LTE również jest bardzo oszczędne. Mowa tutaj o łączności kategorii M1 oraz NB1, która pozwala na przesyłanie danych z prędkością 10-50 kb/s. Urządzenia wyposażone w układ Wear 1200 mogą wspierać łączność GPS, GLONASS, Bluetooth, Wi-Fi oraz mogą być ładowane zgodnie ze standardami szybkiego ładowania Qualcommu.

W układ Snapdragon Wear najprawdopodobniej nie będą wyposażone urządzenia z Androidem, na które jest za słaby. Zagości on raczej w różnego rodzaju akcesoriach sportowych. Układ już jest dostępny w sprzedaży, więc na pierwsze urządzenia z nim na pokładzie nie powinniśmy długo czekać.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Qualcomm; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu