DAJ CYNK

Smartfony Nubia Z17 sprzedane w niecałą minutę

06.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4894

Ważne 2

3

Smartfon Nubia Z17 został zaprezentowany w miniony piątek i bardzo szybko zniknął ze sklepowych półek.



Smartfon Nubia Z17 został zaprezentowany w miniony piątek i bardzo szybko zniknął ze sklepowych półek.

Jak poinformował sklep JD.com prowadzący oficjalną sprzedaż smartfonu, pierwsza partia rozeszła się w ciągu 51 sekund. Nabywców znalazło w tym czasie 10 tys. urządzeń.

Nubia Z17 to najnowszy smartfon marki należącej do ZTE. Oferuje 5,5-calowy ekran, 6 lub 8 GB pamięci RAM, procesor Qualcomm Snapdragon 835, podwójny aparat o rozdzielczości 23 i 12 Mpix oraz akumulator o pojemności 3100 mAh.

Zobacz: Oficjalna prezentacja smartfonu Nubia Z17

Źródło tekstu: JD.com; wł

Tagi: Nubia Z17 ZTE
Komentarze
Zaloguj się
10. ~majkel jordan in flight
0

2017-08-06 21:22:15

Bando gimbusów kupuj Se S8plus. Chooooye.

Odpowiedz

9. ~.
0

2017-06-06 16:23:22

@6 To może sam idź z "postępem" i weź do domu paru muslimów albo zostań zboczeńcem i idź poparadować, a my Polacy pójdziemy z PiSem "pod prąd" jak normalni ludzie. LEMINGU

Odpowiedz

8. Gh0st
0

2017-06-06 13:44:03

@6 To nie jest postęp, a to już są praktycznie tablety. Pewnie przyczyną braku serii Compact od Sony - czyli telefonu z topowymi podzespołami, tymi samymi co w dużej Z-tce jest...nie wiem obawa, że podcina sprzedaż dużej ? A taniej robić jeden model i potem jeszcze większą Premium niż XZ, XZ Compact i XZ Premium.Naprawdę wiele osób lubiło tą serię - za wygląd, ale przede wszystkim za parametry połączone z rozmiarami. Tylko, jak cena 5 skoczyła, a obcięto ram to na pewno popularność spadła. Do tego...Z5 C miała swoje problemy np. z aparatem, a telefon kosztował...chyba 2500zł więc sorry, cena jak flagowca, a problemy, mniej ramu ? Potem idiota z zarządu się pyta...dlaczego sprzedaż Compact spadła ? xDX Compact - podzespoły co najwyżej średnie, a nie te same co w dużej, do tego brak IP68 itd.Poza tym co to za news...10 tys. sprzedaży...w Chinach ? Wow...

Odpowiedz

7. ~
0

2017-06-06 13:25:52

@6) Napewno nie ze złodziejskiego PO.

Odpowiedz

6. ~
0

2017-06-06 12:23:20

@5 czas iść z postępem a nie pod prąd. Co Ty z pisu?

Odpowiedz

5. ~
0

2017-06-06 12:00:02

Wszystko 5,5 cala, co za patologia....

Odpowiedz

4. msnet
1

2017-06-06 11:40:22

@2, INTseed - podawaliśmy, w podlinkowanym newsie.

Odpowiedz

3. ~abc
0

2017-06-06 11:28:22

tak, w 50 sekund ;-)

Odpowiedz

2. ~INTseed
-2

2017-06-06 11:27:55

Cene telefonu podajcie.

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
-1

2017-06-06 11:08:42

Szału nie ma Xiaomi się lepiej sprzedaje.

Odpowiedz