DAJ CYNK

Smartfon za 199 zł w Carrefourze - tylko w poniedziałek

20.05.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 54

Ważne 4

5

W poniedziałek do sprzedaży w Polsce trafi Nokia 3310. Ale to nie o niej jest ta wiadomość. W tym samym dniu inne urządzenie trafi do francuskiej sieci Carrefour. Za 199 zł kupimy smartfona firmy Modecom.W poniedziałek do sprzedaży w Polsce trafi Nokia 3310. Ale to nie o niej jest ta wiadomość. W tym samym dniu inne urządzenie trafi do francuskiej sieci Carrefour. Za 199 zł kupimy smartfon firmy Modecom.

Modecom to polskie przedsiębiorstwo które większość swoich produktów kieruje do graczy komputerowych. Jak widzimy - nie jest to jednak jedyne źródło zarobku firmy ze Starej Iwicznej. Modecom Q-503 - bo tak nazywa się urządzenie - to pełnoprawny smartfon. Za 199 zł nie możemy jednak spodziewać się niczego wyjątkowego.

Telefon ma... Androida 5.1 Lollipop oraz czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,3 GHz. Oprócz tego zobaczymy tam 1 GB RAM i 8 GB pamięci wbudowanej. Ekran ma przekątną pięciu cali, kamery zaś to - 5 MP (główna) i 2 MP (przednia). O wszystko zadba akumulator 2000 mAh.

Od wtorku cena urządzenia będzie wynosiła 399 zł. Carrefour wprowadził ograniczenie dotyczące zakupu tego smartfonu - każdy klient może kupić tylko jedną sztukę.

Źródło tekstu: Modecom, wł

Komentarze
Zaloguj się