DAJ CYNK

Smartfon Prestigio PAP4300 na dwie karty SIM

17.12.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5150

Ważne 1

0

Prestigio PAP4300 to smartfon dedykowany kobietom za sprawą "śnieżnobiałej obudowy" oraz dołączonego do zestawu eleganckiego etui. Telefon obsługuje dwie karty SIM, ma procesor o taktowany zegarem 1 GHz oraz 4,3-calowy dotykowy wyświetlacz.

Prestigio PAP4300 to smartfon dedykowany kobietom za sprawą "śnieżnobiałej obudowy" oraz dołączonego do zestawu eleganckiego etui. Telefon obsługuje dwie karty SIM, ma procesor o taktowany zegarem 1 GHz oraz 4,3-calowy dotykowy wyświetlacz.



Możliwość korzystania z dwóch kart SIM w jednym smartfonie jest dla wielu zabieganych kobiet prawdziwym błogosławieństwem. Aktywne, pracujące zawodowo użytkowniczki na pewno z chęcią zamieniłyby dwa dzwoniące w otchłani torebki telefony na jeden, spełniający ich wszystkie oczekiwania. Całości dopełnia eleganckie etui, które stanowi nie tylko ochronę dla urządzenia, ale jest też modnym dodatkiem do kobiecego ubioru - czytamy w komunikacie Prestigio.

4,3-calowy ekran ma rozdzielczość WVGA (480 x 800 pikseli) i wykonany został w technologii LCD IPS. Do telefonu trafił główny aparat 5 Mpix z funkcją autofocus i przednia kamerka VGA. Nie zabrakło łączności 3G, Wi-Fi, GPS-u czy Bluetootha 4.0. Zainstalowana wersja systemu Android - ICS 4.0.4, według zapewnień producenta będzie stale aktualizowana.

Sugerowana cena detaliczna smartfonu wynosi 799 zł.

Źródło tekstu: Prestigio

Komentarze
Zaloguj się
13. ~kaska
0

2013-08-09 09:05:40

Dlaczego nie dziala przednia kamerka w 3500pap

Odpowiedz

12. ~piotraswlkp
0

2013-02-25 21:22:02

mam ten telefon od miesiaca I polecam kazdemu kto nie chce wydawac duzej kasy za telefon a nie chce sie wiazac umowa z operatorem,moj nie zawiesil sie ani razu nawet jak mam aktywnych kilkanascie aplikacji aparat moze robic zdjecia z rozdzielczoscia 8mpx i porownojac do zdjec robionych nokia lumia 800 na tv noe widac roznicy... bateria przy naprawde intensywnym uzytkowaniu (ok 3 godzin grania w top eleven przez neta,ok 3h mp3,no I kolo godziny rozmow plus kilka sms I maili) wystarcza na 1dzien... kiedy sprawdzalem ile wytrzyma (nie laczylem sie z netem,wylaczone 3g I zero mp3) wytrzymala prawie 4 dni co uwazam za rewelacyjny wynik biorac pod uwage to iz mamy tu jednak 4,3" jedyny minus to czarny kolor... porownujac do lumi 800 nie jest tak intensywny... jednak przy lg L9 nie widac roznicy... jednym slowem jest zajebisty... polecam

Odpowiedz

11. ~.:)
0

2013-02-07 14:19:08

Zastanawiam sie nad kupnem tego telefonu prosze o opinie posiadaczy właśnie smartfonu...

Odpowiedz

10. ~,..
0

2013-02-06 23:26:44

A czy naprawa takiego telefonu kosztuje bardzo duzo tzn. Czy jak kupie to czesc bedzie drozsza niz telefon?

Odpowiedz

9. ~kazmal32
0

2013-01-24 19:59:48

Mam PAP4300 i radość posiadania psuje mi to, że nie mogę ustawić przekierowania połączeń na inny telefon, jest jeszcze i taki mankament, otóż bardzo często następuje samoczynna blokada telefonu i nie można się do mnie dodzwonić ani ja nie mogę dzwonić nigdzie, i aby ten problem rozwiązać muszę restartować smartfona, i tak się zdarza kilka razy dzienne, sytuacja jest o tyle kłopotliwa, że nie ma żadnego ostrzeżenia o blokadzie. Jeśli chodzi o baterie to to czas rozmów lub surfowania 3 - 4 h natomiast czuwanie 24 h.

Odpowiedz

8. ~SiaraX
0

2013-01-09 11:29:14

Telefon trzyma 1-2 dni,narazie nie można dokupić większej baterii.Dodam że telefon rewelacyjny.

Odpowiedz

7. ~luk
0

2012-12-25 17:55:34

Ma ktoś ten telefon ciekawi mnie ile wytrzyma bateria i czy można dokupić o większej pojemności

Odpowiedz

6. ~pawka
0

2012-12-17 17:02:59

Prostuję swoja wypowiedź, to dotyczy modelu PAP 3500, w 4300 podają: Sieć WCDMA: Pasmo częstotliwości: 900/2100 MHz

Odpowiedz

5. ~pawka
0

2012-12-17 16:55:41

Aero 2 chyba nie będzie działać, ten telefon w spesyfikacji ma podane UMTS 2100, a do Aero 2 potrzeba 900

Odpowiedz

0

2012-12-17 13:37:52

Bateria li-ion 1500mAh, czas rozmów 3h, czuwanie 120h, FM, pam.wewn. 4Gb, microSD, cena 750zł.

Odpowiedz

3. ~ahd
0

2012-12-17 12:53:08

"4,3-calowu"

Odpowiedz

2

2012-12-17 12:06:11

Dlaczego tylko dla kobiet? Mi tam zawsze podobały się białe słuchawki ;) A Dual-sim dobra sprawa gdy ma się jeden numer. Do głównego slotu wsadzamy kartę Aero2 i mamy w smartfonie Internet za free.

Odpowiedz