DAJ CYNK

Słaba sprzedaż HTC One M9

21.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5385

Ważne 3

0

HTC może zmniejszyć zamówienia podzespołów potrzebnych do produkcji modelu One M9 o 30%. Czy to oznaka słabej sprzedaży smartfonu?

HTC może zmniejszyć zamówienia podzespołów potrzebnych do produkcji modelu One M9 o 30%. Czy to oznaka słabej sprzedaży smartfonu?

Źródła zbliżone do łańcucha dostaw tajwańskiego producenta informują, że zamówienia podzespołów do produkcji HTC One M9 mogą zostać zmniejszone o 30%. Sprzedaż smartfonu ma być płaska i ze względu na brak funkcji, które wyróżniają go na tle konkurencji, zainteresowanie nim nie spełnia pokładanych oczekiwań.

Wyniki finansowe HTC są obecnie najniższe od 10 lat. Ich flagowy model nie radzi sobie zbyt dobrze na rynku, a dodatkowo mała ilość modeli z niższej półki zdecydowanie przegrywa na światowych rynkach, głównie z chińskimi producentami, takimi jak Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, czy też Lenovo.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: digitimes; wł

Tagi: htc htc one m9
Komentarze
Zaloguj się
36. ~ziew
0

2015-05-26 04:56:17

Ja już sobie odpuściłem "flagowe" androidy. Aczkolwiek, zawsze byłem za androidem, bo root, bo można to tamto siamto... Aż kupiłem Lumię 1320 i... Ten telefon mnie nie wkur...a, zwyczajnie wszystko działa, chcę zadzwonić to dzwonię, a nie czekam aż się "smartfon" namyśli. Kolega też androidziarz kupił iPhone 4s, sprzęt słaby ledwie 512 mega ramu, a to samo, chwali sobie. Też się bawiłem, cienki sprzęt a nic nie zamula. Andrzej rośnie w tłuszcz, a nie w siłę.

Odpowiedz

35. ~nickt
0

2015-05-24 09:41:36

Mnie to nie dziwi. Sprzet HTC jest bardzo przyzwoity ale co raz mniej ludzi wyznaje Androbadziewia....

Odpowiedz

34. ~allan
1

2015-05-23 19:21:46

HTC kupię, ale musi mieć dobre parametry i ekran z przekątną od 5,7" w górę!

Odpowiedz

0

2015-05-22 18:13:04

A czego oni się spodziewali prezentując trzeci rok z rzędu praktycznie to samo? Mnie to absolutnie nie dziwi.

Odpowiedz

27. ~Tech-nick
1

2015-05-22 18:10:25

ad 5. : Snapdragon 810 (między innymi w HTC One M9) okazał się wściekłym psem, który może pogryźć (poparzyć) swojego właściela. Qualcomm pewnie najchętniej by go "uśpił", problem w tym, że nie mają jeszcze wdrożonego następcy tego pechowego układu. Stąd też doraźnie zakłada mu się kagańce (np. ograniczając taktowanie rdzeni), no ale wtedy zamiast szybkiego, rasowego charta ze Snapdragona 810 robi się leniwy kundel podwórkowy :-)LG dobrze wiedzieło co robi i po modelu "próbnym" G Flex2 ze Snapdragonem 810, swojego flagowca G4 wyposażyli już w teoretycznie słabszy, lecz za to bezproblemowy SoC Snapdragon 808.

Odpowiedz

25. ~
0

2015-05-22 15:44:09

Tak tu chodzi prawie wylacznie o wyglad ktory jest prawie identyczny z poprzednia generacja. Poza tym sam smartfon jest godny polecenia i da wiele zadowolenia uzytkownikom, jak to juz jest z flagowcami HTC.

Odpowiedz

24. Hose
0

2015-05-22 14:53:27

@23 - Oczywiście, kilka osób będzie siedziało 24h/dobę i kontrolowało każdy wpis... Po to przy komentarzu jest "przycisk" zgłoś komentarz, by nieodpowiednie treści zgłaszać, nie ma możliwości skontrolowania każdego wpisu.

Odpowiedz

23. ~brzydula
0

2015-05-22 12:33:40

@22 mam nadzieje, ze rozwiaze Pan ten problem na Forum. Telepolis powinno sluzyc calemu spoleczenstwu - ze skutkuem ppozytywnym. Tu przychodzi rowniez mlodziez i bierze przyklad!!!

Odpowiedz

22. LuiN
0

2015-05-22 12:00:18

21, brzydula - powtarzające się przypadki rażącego naruszania regulaminu i zasad "netykiety" skutkują zablokowaniem konta. Jeśli do tego dojdzie, wyciągniemy konsekwencje. A na razie, prosimy o powrót do tematu wiadomości.

Odpowiedz

21. ~brzydula
0

2015-05-22 11:54:21

Panie LuiN. Po ostatniej wypowiedzi @14 chyba Pan go usuniePsuje opinie Telepolis!!!!!!

Odpowiedz

20. Antyfcb
0

2015-05-22 10:58:23

@13 Od wczoraj wieczorem nie działa net lte w Red Bull Mobile. Do dnia dzisiejszego ciągle kicha.

Odpowiedz

19. ~frshman
0

2015-05-22 10:15:34

na sprzedaż Wiedźmińskie HTC M9 nie pomogą. Za mało innowacji, kiedyś to była marka, a teraz?

Odpowiedz

18. ~KaReS
0

2015-05-22 10:06:39

Nie jestem zagorzałym fanem hTC ale w mojej opinii wygląd M9, szczególnie w wersji /''Gold on Silver/'', jest najlepszy spośród aktualnie dostępnych flagowców.

Odpowiedz

17. Hose
0

2015-05-22 09:55:19

HTC chciałem mieć z 8 lat temu, od tamtej pory ciągle obniżają loty, dziś już dawno są pod konkurencją.

Odpowiedz

16. ~
0

2015-05-22 09:50:22

Jestem czy tam byłem fanem htc od 5 lat. Od tamtej pory cały czas daje du@#$py bo jest na przegranej pozycji co widać do tej pory. A pójście w ślady pozostałych, nagle cenę zwiększają o tysiąc złotych to potwierdza mnie w dalszym ciągu ze ta firma jest ślepa !!!

Odpowiedz