DAJ CYNK

Składany Galaxy X dopiero w 2019 roku

18.07.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4705

Ważne 3

1

The Wall Street Journal przedstawia nowe informacje na temat składanego Samsunga Galaxy X.The Wall Street Journal przedstawia nowe informacje na temat składanego Samsunga Galaxy X.

Jestem zwycięzcą!

Składany smartfon Samsunga, w zasadzie od zawsze nazywany Galaxy X, otrzymał kodową nazwę Winner. Smartfon ma zostać zaprezentowany na początku 2019 roku podczas styczniowych targów CES w Las Vegas.

Składane 7 cali

Ostatnie doniesienia na temat smartfonu zaczynają się powoli zazębiać. Urządzenie ma zaoferować 7-calowy, składany, elastyczny wyświetlacz. Ma on zajmować niemal całą powierzchnię przedniego panelu. Smartfon będzie można złożyć na pół, w taki sam sposób w jaki składamy portfel. Po złożeniu do dyspozycji będziemy mieć mniejszy ekran widoczny na jednej połowie oraz aparaty umieszczone na drugiej połowie.

Drogo i ekskluzywnie

Zapewne mało kto myśli, że składany smartfon Samsunga będzie tani. Analitycy przewidują, że jego cena może oscylować nawet w granicach 1500 dolarów. Na rynek trafi oczywiście ograniczona liczba egzemplarzy. Przynajmniej na początku. Jeśli zapotrzebowanie będzie odpowiednio wysokie, Samsung wyprodukuje więcej urządzeń i trafią one do masowej sprzedaży dopiero w II połowie 2019 roku. Jak informuje WJS, to właśnie Galaxy X jest dla Sasmsunga smartfonem z najwyższym priorytetem w przyszłorocznej kampanii.

Źródło tekstu: The Wall Street Journal; wł

Komentarze
Zaloguj się