DAJ CYNK

Skagen Falster 2 - nowy zegarek z systemem Wear OS

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4133

Skagen Falster był eleganckim zegarkiem o minimalistycznym wyglądzie. W jego nowej wersji zachowano tę cechę, ale dodano pulsometr, GPS i NFC.Skagen Falster był eleganckim zegarkiem o minimalistycznym wyglądzie. W jego nowej wersji zachowano tę cechę, ale dodano pulsometr, GPS i NFC.

Poprzednia wersja zegarka nie miała prawie żadnych dodatkowych funkcji, podobnie zresztą jak wiele innych urządzeń Fossil Group. Zmienić ma to smartwatch Skagen Falster 2, który zachowuje elegancki minimalizm "jedynki", ale oferuje także czujnik tętna, odbiornik GPS, a także niezbędny do płatności zbliżeniowych moduł NFC. Są też ulepszenia na zewnątrz.

Falster 2 ma cieńszą ramkę, dzięki czemu mniejszy niż poprzednio o 2 mm ekran (1,19 cala) wydaje się większy. Obudowa zegarka jest odporna na wodę w stopniu wystarczającym do tego, by móc w nim pływać. Dodano też dwa konfigurowalne przyciski dla szybszego dostępu do wybranych funkcji. Są też nowe paski, na przykład magnetyczny pasek ze stalowej siatki, który można szybko zapinać oraz swobodnie regulować pod względem długości.

Nowy inteligentny zegarek marki Skagen zadebiutuje 12 września i będzie kosztował od 275 dolarów (1005 zł) za wersję z paskiem silikonowym lub skórzanym, do 295 dolarów (1078 zł) za wariant ze stalową siatką. Falster 2 będzie napędzany wysłużonym już chipsetem Snapdragon 2100.

Zobacz: Czwarta generacja zegarków Fossil Q
Zobacz: Qualcomm zapowiedział nowy układ przeznaczony elektronice noszonej
Zobacz: Test zegarka Skagen Hagen Connected

Źródło tekstu: Fossil, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu