DAJ CYNK

Seria Huawei P20 na zdjęciach prasowych

08.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4047

Ważne 2

1

Niezawodny Evan Blass opublikował zdjęcia, które - jak twierdzi - pokazują nadchodzące smartfony Huaweia w pełnej okazałości.



Niezawodny Evan Blass opublikował zdjęcia, które - jak twierdzi - pokazują nadchodzące smartfony Huaweia w pełnej okazałości.

Jeśli zdjęcia, które publikujemy poniżej, są prawdziwe, to wszystkie trzy smartfony z serii P20 (P20, P20 Lite i P20 Pro) będą miały wcięcie w wyświetlaczu, nawiązujące do iPhone'a X. Tylne aparaty fotograficzne będą miały obiektywy ułożone pionowo (czyli inaczej, niż jeszcze w P10), a model P20 Pro będzie miał ich aż trzy. Zgadza się to z ujawnionymi niedawno specyfikacjami smartfonów chińskiego producenta planowanych na bieżący rok.

Zobacz: Wyciekły specyfikacje oraz ceny przyszłych smartfonów Huaweia


Huawei P20


Huawei P20 Lite


Huawei P20 Pro

Smartfony z serii Huawei P20 zostaną zaprezentowane 27 marca w Paryżu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. mlody_pelikan
0

2018-03-09 08:52:34

@5 iPhone X nie bez powodu miał szerszy pasek, tutaj masz tylko jakiejś *** jakości głośniczek i "aparacik" pewnie o rozdzielczości nie większej niż 4mpix. W iPhonie masz normalny głośnik do rozmów HD plus do tego dwa aparaty o rozdzielczości 7mpix ze wszystkimi bajerami, z FaceID włącznie.

Odpowiedz

12. ~Darek
0

2018-03-09 08:33:51

Nie wierze, że firmy nie stać na jakieś oryginalne rozwiązanie tylko papugowanie z ogryzka .Mnie te wcięcia sie nie podobają. Kicha. Dla mnie przykładem ładnego designu jest np. LG Q6, ale to oczywiście moja subiektywna ocena. :) Kupiłbym go, ale zdecydowałem się na NOKIE, mistrza jakości wykonania fonów .

Odpowiedz

11. ~miro
0

2018-03-08 17:27:33

Nie mogę patrzeć na te ohydne wcięcia, jak można kopiować tak beznadziejny wygląd, porażka!

Odpowiedz

10. ~xxx
0

2018-03-08 12:32:32

@7 - tak samo jako Samsung czy inni producenci w Androidzie 6 poradzili sobie z dzieleniem ekranu... czy np z rozdzielczoscia FHD+ dla proporcji 18:9 itd... To co producenci wprowadzili w swoich nakladkach bedzie w czystym Androidzie za 1-2 wersje. Dlatego nie rozumiem slepego bedzie za nr androida jak google wprowadza tam cos co inni juz dawno maja.

Odpowiedz

9. ~Arek
1

2018-03-08 11:12:07

Lepsze wciecie niz czarne pasy o frubosci 3cm

Odpowiedz

8. ~
0

2018-03-08 10:50:49

Wreszcie jakiś model co czytnik z przodu! :) Ekran widzę normalny płaski a nie jakaś krzywizna. Chyba zmienie z S7.

Odpowiedz

7. ~
0

2018-03-08 10:34:04

Jedno pytanie, jak sobie poradzili z obsluga Notch-a, jesli dopiero Android P/9 ma to wspierac?

Odpowiedz

6. ~
0

2018-03-08 10:27:36

mi sie tam model pro podoba :)

Odpowiedz

5. ~Bart
0

2018-03-08 10:14:51

wcięcie nie przeszkadza ale tu jest lepiej niż w iP X bo jest mniejsze więc więcej informacji zmieści się obok wcięcia w przeciwieństwie do X

Odpowiedz

4. Bulsky
0

2018-03-08 10:11:46

Mi tam się to wcięcie podoba mimo, że w przypadku Iphone był to konieczny zabieg aby ukryć podzespoły a nie taki pomysł designowy. Wolę też jednak czytnik linii papilarnych z tyłu telefonu

Odpowiedz

3. ~~~~
0

2018-03-08 09:59:33

I znów to wycięcie. Odpada na starcie. Nie kupię

Odpowiedz

2. ~Gnu
0

2018-03-08 09:18:59

Myślałem, że Huawei ma większe ambicje niż kopiowanie totalnie nieudanego wzornictwa iphone x. Huawei, LG i kilka innych chińskich form jak owieczki upodobniły swoje telefony do niewypału appla, który z resztą prawdopodobnie się wycofa z tego "dizajnu". Widać które firmy maja swoją drogę a które są kopiarkami.

Odpowiedz

1. LuiN
1

2018-03-08 08:56:44

W pełnych wersjach czytnik linii papilarnych z przodu - jestem na tak!

Odpowiedz