DAJ CYNK

Seria Galaxy S10 bez tajemnic. Wyciekła oficjalna reklama telewizyjna nowych smartfonów

19.02.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4319

Ważne 0

0

Jak słusznie zauważa The Verge, jeśli ustanowić rekord Guinnessa w liczbie wycieków przed premierą nowego smartfonu, Samsung zdobyłby chyba trofeum. Do sieci przedostała się właśnie telewizyjna reklama nowej odsłony serii Galaxy S i słuchawek Galaxy Buds.

Były już zdjęcia i filmy z prebriefingów, przecieki z oficjalnej strony internetowej, a nawet przedwczesne zamówienia ze strony konsumentów. O telefonach z serii Samsung Galaxy S10 wiemy już praktycznie wszystko. Teraz do puli wieści dołączyła oficjalna reklama telewizyjna wyemitowana przedwcześnie w Norwegii i zarejestrowana na poniższym filmie.

Reklama puszczona na jednym z największych norweskich komercyjnych kanałów telewizyjnych TV2 (przypuszczalnie przypadkowo) nie zostawia zbyt wiele miejsca dla wyobraźni. Widać na niej otwory w przednim panelu zamiast wcięcia, ultradźwiękowy skaner linii papilarnych, potrójny aparat główny i możliwość bezprzewodowego ładowania innych smartfonów i akcesoriów. 

Zobacz: Samsung Galaxy S10 i S10+ bez tajemnic. Plotki potwierdziły się!
Zobacz: Wyciekła specyfikacja nadchodzących smartfonów z serii Galaxy S10. Jest kilka niespodzianek
Zobacz: Samsung Galaxy S10e na kolejnych renderach. Jedna z wersji kolorystycznych jest zjawiskowa

Nowe flagowce Samsunga będą miały ekrany o przekątnej 6,1 cala w Galaxy S10, 6,4 cala w S10+ i 5,8 cala w S10 E. Dwa większe urządzenia napędzane będą, w zależności od rynku, chipsetem Exynos 9820 lub Snapdragon 855. Samsung Galaxy S10 i Galaxy S10+ będą miały z tyłu potrójne aparaty fotograficzne w układzie poziomym, czyli podobnie do ostatnich modeli z serii Galaxy Note

Źródło tekstu: The Verge

Komentarze
Zaloguj się