DAJ CYNK

Sandisk ma pamięci typu dual USB dla urządzeń mobilnych

11.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4960

Ważne 8

0

SanDisk wprowadza na rynek pamięć SanDisk Ultra Dual USB, wyposażoną w złącza microUSB oraz USB 2.0, przeznaczone dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android.

SanDisk wprowadza na rynek pamięć SanDisk Ultra Dual USB, wyposażoną w złącza microUSB oraz USB 2.0, przeznaczone dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android, którzy chcą w prosty sposób przenosić zdjęcia, filmy oraz inne treści z urządzeń mobilnych. Pamięć znajdzie zastosowanie przy przechowywaniu i archiwizacji plików, zwiększaniu dostępnej pojemności w urządzeniach mobilnych oraz zwyczajnym przenoszeniu multimediów między smartfonami, tabletami i komputerami.

Pamięć umożliwia łatwe kopiowanie i przenoszenie nagrań ze smartfonów i tabletów z systemem Android i portem micro-USB, jak również z komputerów z portem USB. W przypadku podłączenia każdego urządzenia zgodnego z USB OTG (on-the-go), użytkownim może wykorzystać pamięci o pojemności nawet 64 GB.

Aby dodatkowo ułatwić zarządzanie danymi, SanDisk udostępnił aplikację SanDisk Memory Zone, którą można pobrać z Google Play. Pozwala ona lepiej wykorzystywać wewnętrzną i zewnętrzną pamięć telefonu, wyświetlać, kopiować i archiwizować pliki oraz w prosty sposób zwalniać pamięć w używanych urządzeniach mobilnych.

Ceny pamięci są następujące:

    Ultra Dual USB Drive 16 GB - 69,99 zł
      Ultra Dual USB Drive 32 GB - 119,99 zł
        Ultra Dual USB Drive 64 GB - 189,99 zł

      Źródło tekstu: Sandisk

      Tagi: sandisk
Komentarze
Zaloguj się
25. ~Calm7
0

2014-02-14 20:00:18

Haha wlo nie składaj broni :-D a ja idę kolację robić ;-)

Odpowiedz

24. wlo
0

2014-02-14 19:55:32

Z czym nie potrafi sobie poradzić?

Odpowiedz

23. ~
0

2014-02-14 18:17:04

21 - że sama nie potrafi sobie poradzić. Domownikom też się tak wpieprzasz jak tu w komentarzach?

Odpowiedz

22. ~
0

2014-02-13 09:10:05

@14, @18, zluzuj poślady, bo pękniesz. Twoje komentarze ad personam powinno się usunąć.

Odpowiedz

21. wlo
0

2014-02-12 20:20:36

20 - że bidula ma jeden numer tylko?

Odpowiedz

20. ~
0

2014-02-12 20:16:07

wlo - nie obrażaj żony

Odpowiedz

19. ~Manhattan
0

2014-02-12 18:14:48

hahahah! przejściówka na allegro 3zł+pendrive w auchanie 16GB 29zł = 32zł wszystko :) złodzieje!!!!!

Odpowiedz

17. wlo
0

2014-02-12 13:24:13

adam - a po co pieniądze dodatkowo wydawać? Co w sytuacji kiedy jestem u znajomego? Mam może u niego oprogramowanie do mojego adaptera bluetooth instalować? Opanuj się człowieku bo takie głupoty opowiadasz... Nie ma obowiązku kupować. Jeśli producent bybla wymyślił, zainwestował i nie sprzeda to padnie - i dobrze, bo po cholerę debil mma na rynku funkcjonować?

Odpowiedz

16. ~adam
0

2014-02-12 13:12:48

wlo to s e kup adapter bluetooth i wi-fi i po kłopocie.

Odpowiedz

15. ~tata
0

2014-02-12 08:53:52

Czytnik kart mikro SD bylby tanszy z 10x.

Odpowiedz

13. ~
0

2014-02-12 08:21:04

Masz urządzenie mobilne z interfejsem bezprzewodowym typu WiFi bądź przewodowym typu USB, dzięki którym zgrywasz dane bezpośrednio gdzie chcesz. Tymczasem Sandisk proponuje takie rozwiązanie: urządzenie mobilne - urządzenie pamięci przenośnej - miejsce docelowe. Nie no, rewelacyjne myślenie...

Odpowiedz

12. ~rafalko
0

2014-02-12 06:35:04

Działa z każdy telefonem na Androidzie po instalacji aplikacji SanDisk z PlayStore - w przeciwieństwie do innych podobnym produktów na rynku

Odpowiedz

11. ~Kamil
0

2014-02-11 22:19:08

@9 System plików, na pewno Ext2/3/4, FAT32 oraz (w nowszych telefonach) exFAT.

Odpowiedz

10. ~Kamil
0

2014-02-11 22:16:33

@9 Wszystkie, które mają wtyk MicroUSB-AB (taki prostokątny, a nie trapez jak w MicroUSB-B).

Odpowiedz

9. ~Nick z BSB
0

2014-02-11 21:21:19

ktore telefony z androidem (bez rootowania) sa wstanie zobaczyc takiego pena i z jakim systemem plikow?

Odpowiedz