DAJ CYNK

Samusung Galaxy J4 2018 pojawił się w benchmarku

16.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5486

Ważne 4

1

Seria Galaxy J Samsunga ma jeszcze kilka wolnych cyferek. Wygląda na to, że dołączy do niej model Galaxy J4 2018.

Samsung Galaxy J5 Pro 2017

Seria Galaxy J Samsunga ma jeszcze kilka wolnych cyferek. Wygląda na to, że dołączy do niej model Galaxy J4 2018.

Smartfon pojawił się w bazie programu Geekbench. Wiemy z niego, że urządzenie jest wyposażone w 4-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,4 GHz, najprawdopodobniej jest to układ Exynos 7570 oraz 2 GB pamięci RAM.

Wyniki uzyskane w teście są adekwatne do specyfikacji. W teście pracy jednordzeniowej smartfon uzyskał 623 punkty, a w pracy wielordzeniowej 1815 punktów.

Możemy spodziewać się, ze Samsung Galaxy J4 2018 będzie skierowany do mniej wymagających użytkowników, ze zdecydowanie mniej zasobnym portfelem.

Źródło tekstu: Sammobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~S7
0

2018-02-19 12:04:01

Gdyby jeszcze ten j4 miał NFC oraz wyświetlacz AMOLED to wówczas stanowiłby znacznie lepszą alternatywę dla Galaxy j3 2017. Oczywiście cena nie powinna odbiegać od poziomu cen j3 2017.

Odpowiedz

0

2018-02-18 13:14:43

@8 Zgadza się. Seria J jest dość przyzwoia i nie ma co narzekać. Jedynym błędem był Samsung J1. Sam mam J5 2015 i telefon robi co ma robić. Rozdzielczość hd to raczej standard. Wątpię aby była mniejsza, nawet w takim modelu.

Odpowiedz

8. ~Czytelnik
0

2018-02-18 13:04:51

Ale hejt. Ja sam mam j3 2017 i bardzo go sobie chwalę - niektórzy juz skończyli 15 lat i niepotrzebują w telefonie bardziej skomplikowanych gier niz mahjong i warcaby. Smartfon świetnie się sprawdza do internetu, aplikacji parkingowej i prostej edycji excela. Po zmianie aplikacji do poczty, smsow, launchera i czcionki praca z telefonem to czysta przyjemność. Tylko nie odpisujcie mi, że nie ma rozdzielczośc HD czy 4k - w życiu by mi nie przyszło do głowy oglądać filmy na 5 calowym ekranie, a krotki filmik z youtube bez problemu wyświetla.

Odpowiedz

7. ~.
0

2018-02-18 12:10:46

Możemy spodziewać się, ze Samsung Galaxy J4 2018 będzieskierowany do mniej wymagających użytkowników ---> to jest jeszcze inna możliwość? Do bardziej wymagających?

Odpowiedz

0

2018-02-18 11:33:25

@4 Po to żeby rodzic nie zbańczył na pierwszy telefon dla dziecka. Do mixów za 1zł aż sam się prosi.

Odpowiedz

5. ~kafkad
0

2018-02-17 18:10:11

Mi bardziej przypomina J5 2017

Odpowiedz

4. ~
0

2018-02-17 16:06:54

Patrze na secyfikacje i sie pytam po co takie g*wna w ogole sie pojawiaja na rynku?

Odpowiedz

2018-02-17 12:28:21

A agregację pasm LTE będzie posiadał? Ile ile pasm agregacji ?

Odpowiedz

2. ~Xxx
0

2018-02-16 23:37:31

Wyglada jak A5 2017 tylko bebechy wykastrowane

Odpowiedz

1. ~r
0

2018-02-16 22:02:43

Ale cieniak. Jeszcze J6 brakuje, z 5 rdzeniowym procesorem ;-)

Odpowiedz