DAJ CYNK

Samsungi Galaxy Tab S za połowę ceny - to nie żart

08.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 25737

Ważne 24

2

W dniach od 8 do 10 sierpnia wszystkie tablety z najnowszej rodziny Galaxy Tab S kosztują połowę swojej pierwotnej ceny, czyli od 799 zł, a nie jak dotąd od 1599 zł.

W dniach od 8 do 10 sierpnia wszystkie tablety z najnowszej rodziny Galaxy Tab S kosztują połowę swojej pierwotnej ceny, czyli od 799 zł, a nie jak dotąd od 1599 zł.

Promocyjna cena urządzeń dostępna jest w sklepach Komputronik, RTV-Euro-AGD czy Vobis. W tym ostatnim o połowę obcięte są również ceny zestawów z oryginalnym etui czy dodatkową kartą pamięci. Co warto podkreślić, mowa jest tu o najnowszych, flagowych modelach Samsunga, które swoją polską premierę miały w czerwcu.

Zaskakująca akcja promocyjna dotyczy zarówno tabletów Galaxy Tab S w wersji tylko z W-Fi, jak i tych wyposażonych w moduł łączności 3G/LTE. Do wyboru są dwie wielkości ekranów Super AMOLED (2560 x 1600 pikseli) - 8,4 cala i 10,5 cala oraz dwa warianty kolorystyczne obudów - brązowy i biały.

Aż prosi się o podobne promocje na telefony komórkowe Samsunga :-).

<: F1797 :>



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Galaxy Tab S 8.4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Galaxy Tab S 10.5 w katalogu.

Źródło tekstu: Tabletowo, wł

Komentarze
Zaloguj się
129. ~biedni zamawiacze
0

2016-03-10 08:50:47

a ja kupiłem w Biedronka . bułki a przy okazji smartfon bo siedział w gablocie obok. I nie czekam na kuriera Bo nie jestem wieśniak lecz miastowy. .

Odpowiedz

128. ~Kris
0

2014-09-06 16:52:51

Dzisiaj dzwonili z media markt. Wszyscy którzy kupili s-ki dostaną je jeśli wyraza zgodę.

Odpowiedz

127. dziedziel
0

2014-09-03 12:42:12

Ja też czekam i czekam na komputronik. Wczoraj w końcu poprosili o wpłatę a dziś potwierdzili wysłanie ;) Zamówiony był 2014-08-08 11:42:43 tak więc trochę to trwało, ale się chyba udało :) 10,4 cala LTE brązowy.

Odpowiedz

126. ~gutino
0

2014-08-31 13:34:36

Komputronik dostarczył mi w piątek tablet. Brawo, rzetelna firma.

Odpowiedz

125. ~Kluczyk
0

2014-08-28 10:42:23

x-kom.pl: zadzwonili po 10 dniach, że mogą zrealizować odrzucone zamówienie bo domówili tablety. 25 sierpnia tablet odebrany. Świetna firma, bo postarali się mimo problemów z zamówieniami. Polecam

Odpowiedz

124. posoka
0

2014-08-26 08:43:50

W końcu doszło, zamówienie 8-go, odbiór 25-go. Żenada (Vobis).

Odpowiedz

123. ~Kris
0

2014-08-20 21:45:00

Ja zamówiłem 13 sierpnia w środę. Z jakiegoś powodu na stronie media markt przez jakiś czas były dostępne za połowę ceny. Kupiłem Galaxy Tab S 8.4 LTE Brązowy . W czwartek wysłali ,piątek było wolne. A w poniedziałek brat w domu odebrał od kuriera UPS, przesyłka za free.

Odpowiedz

122. posoka
0

2014-08-19 08:44:48

Zamówiłem 2014-08-08 na vobis.pl z dostawą w cenie, zapłaciłem i do dzisiaj nie mam nic...

Odpowiedz

121. ~gutino
0

2014-08-14 21:31:33

A jaostałem dziś maila z Komputronika z pytaniem czy czekam na tablet do początku września czy rezygnuję z zakupu.

Odpowiedz

120. ~kris
0

2014-08-14 13:34:34

Możecie mi wietrzyć lub nie,a ja wczoraj zamówilem w na stronie media markt Galaxy S 8.4 LTE za 999zł. Dziś jedzie już kurierem do mnie.

Odpowiedz

119. ~Zesek
0

2014-08-14 11:12:55

Dobrze dobrze, fajnie, że proponuje te zamiany...pewnie było mega dużo zamówień a to wszystko nie jest takie proste.

Odpowiedz

118. ~ja
0

2014-08-13 22:27:53

Dzisiaj x-kom zapewnia na swojej stronie klientów, którzy zdołali złożyć zamówienie i którym później je anulowano z powodu braku sprzętu, że umożliwi im zakup w cenie promocyjnej z piątku (-50%). Poczuwają się do odpowiedzialności przed klientami, i zapewniają że wypracowali rozwiązanie. Brawo dla sklepu.

Odpowiedz

117. ~pre
0

2014-08-13 19:11:24

Udalao sie dzisiaj po kontakcie z komputronikiem zostalem poinformowany ze 10.5 z lte nie bedzie ale moga zamienic na 8.4 z lte w cenie promocyjne 999zl.Wielki szacunek dla sklepu KOMPUTRONIK ze mimo problemow z zamowieniami proponuje jakies rozwiazanie inne sklepy jak MEDIAMARKT, SATURN itd. tylko potrafia napisac zam anulowane choc wczesniej przyjely zam i potwierdzily ze beda te sklepy maja klienta w pewnej czesci ciala d...e.Komputronik szanuje klientow

Odpowiedz

116. ~piokuk
0

2014-08-13 13:38:06

A jednak się udało. Zamówiłem brązowy 10,5 cala (z LTE) w Komputroiku. Dzisiaj zaproponowano mi wymianę na biały, 8,4 cala z LTE - sledząc wątek oczywiście się zgodziłem. Chciałem brązowy, ale z braku laku...

Odpowiedz

115. iperyt
0

2014-08-11 19:07:54

W Euro dziś już stoją jako nowość w pierwotnych cenach.Ciekawe jak będzie wyglądała teraz sprzedaż tych modeli zważając na ludzką pamięć o promocji?

Odpowiedz