DAJ CYNK

Samsungi Galaxy S8 sprzedają się lepiej od Galaxy S7

17.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5067

Ważne 4

4

Od jakiegoś czasu pojawiały się doniesienia, że tegoroczne Samsungi Galaxy S8 sprzedają się gorzej niż poprzednicy. Plotki zdementował prezes Samsunga DJ Koh.



Od jakiegoś czasu pojawiały się doniesienia, że tegoroczne Samsungi Galaxy S8 sprzedają się gorzej niż poprzednicy. Plotki zdementował prezes Samsunga DJ Koh.

Według analityków tegoroczne flagowce Samsunga sprzedają się dużo gorzej niż ubiegłoroczne modele Galaxy S7. Jednym z potwierdzeń takiego stanu rzeczy miała być wcześniejsza niż zwykle data premiery modelu Note 8.

Wszystkiemu zaprzeczył DJ Koh, prezes Samsunga. Poinformował on, że sprzedaż modeli Galaxy S8 jest o 15% wyższa niż modeli Galaxy S7. Co więcej, Samsung spodziewa się wzrostu sprzedaży tegorocznych flagowców w III i IV kwartale 2017 roku.

Zobacz: Testujemy Samsunga Galaxy S8 i S8+
Zobacz: Fotopojedynek: Galaxy S8+ vs. Xperia XZ Premium

Źródło tekstu: Digitimes; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Alan
0

2017-07-19 14:29:52

Kto kupuje jeszcze takie g.... Spadnie z dwóch centymetrów i już serwis.

Odpowiedz

2017-07-18 19:44:13

@7 mając aplikację mBanku z włączonymi płatnościami mobilnymi należy wybrać jakieś zabezpieczenie ekranu. Wpisywanie kodu i rysowanie węża to archaizm, odblokowanie twarzą podobno w S8 jest mało bezpieczne. Został mi jakiś wybór poza czytnikiem? Jak w Note 8 sytuacja się powtórzy a później zrobią to samo w S9 to kończę z Samsungiem.

Odpowiedz

14. ~Sisi
0

2017-07-18 17:25:52

S8 padaka

Odpowiedz

13. ~Tomek
0

2017-07-18 09:30:19

Nie wierzę w żadną plotkę której oficjalnie nie zdementowano :-)

Odpowiedz

12. mlody_pelikan
0

2017-07-18 08:02:10

Pewnie dlatego że jeszcze żaden nie wybuchł ale spokojnie :D

Odpowiedz

11. ~fakir151
0

2017-07-18 07:31:16

Z każdą generacją samsunga te same informacje, sprzedaje się lepiej niż poprzednik. To wraca jak deja vu.

Odpowiedz

10. ~
0

2017-07-17 20:50:07

@6 Ekran jest doskonały a ciepły odcień bieli jest mistrzostwem. Na takie coś właśnie czekałem.

Odpowiedz

9. ~Edeeek z fabryki kredek
1

2017-07-17 19:27:49

A co to za obrazek ?? Telepolis powoli nabiera wody ?? Serwis bez Witka tonie ?? :-(

Odpowiedz

8. ViNYL
0

2017-07-17 18:32:24

@6: Większość użytkowników nie zauważy nawet wspomnianego przez Ciebie efektu, tak samo jak wielu rzekomego wypalania pikseli nie zauważyło.

Odpowiedz

7. dagonPL
-1

2017-07-17 17:02:06

@5Korzystanie z czytnika nie jest obowiązkowe ;-)

Odpowiedz

6. ~Tymm
-1

2017-07-17 16:58:42

@4 A z ekranu pink jak świnka pigi też jesteś zadowolony?

Odpowiedz

2017-07-17 16:50:35

@4 rozumiem, że jesteś mega zadowolony z czytnika linii papilarnych w bezsensownym miejscu?

Odpowiedz

4. ~
1

2017-07-17 16:47:14

@3 Miałem S7 i mam S8. Zdecydowanie lepszy S8.

Odpowiedz

3. kraken
0

2017-07-17 16:41:48

gdybym już miał wybierać wolałbym S7 w wersji bez edża niż s8

Odpowiedz

2. ukefake
0

2017-07-17 15:32:52

Chciałbym zobaczyć minę akcjonariuszy na widok kursu akcji po tym gdyby prezes potiwerdził plotki o słabej sprzedaży ;)

Odpowiedz