DAJ CYNK

Samsungi Galaxy S7 i S7 Edge dostępne również w Orange

24.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 36

Ważne 3

5

Sieć Orange po Play i T-Mobile ruszyła z przedsprzedażą nowych flagowców Samsunga. W ofercie nie ma ich już tylko reklamujący się jako "Lider technologii LTE" Plus.

Sieć Orange po Play i T-Mobile ruszyła z przedsprzedażą nowych flagowców Samsunga. W ofercie nie ma ich już tylko reklamujący się jako "Lider technologii LTE" Plus.Zobacz: Ceny Samsungów Galaxy S7 i S7 Edge w Europie

Przy rynkowych cenach na poziomie 3199 zł za Galaxy S7 i 3599 zł za Galaxy S7 Edge, nowe Samsungi są jednymi z najdroższych urządzeń w ofertach operatorów. W ramach przedsprzedaży, wszystkie trzy sieci sprzedają zestawy z dołączonymi za darmo goglami Gear VR. Z przedsprzedażą ociąga się póki co sieć Plus - być może urządzenia trafią do jej oferty dopiero, gdy wejdą do regularnej sprzedaży.

Zobacz: Samsung Galaxy S7 i S7 Edge w ofercie T-Mobile
Zobacz: Przedsprzedaż Galaxy S7 w Play

Cena telefonu jest dość wysoka (jak na flagowca przystało), jednak nie powala na kolana, jak choćby produkty koncernu z jabłkiem w logo. Waha się między 2859 złotych, które zapłacicie w Smart Planie LTE za 39,99 zł miesięcznie, a 1759 za w Smart Plan LTE Wspólny za 149,99 zł - wylicza Piotr Domański na blogu Orange.

Telefony dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie internetowej Orange, pod tym adresem.


Zobacz: MWC2016 - Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S7 Edge w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S7 w katalogu.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się