DAJ CYNK

Samsung zaskoczony popularnością złotych telefonów

06.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 24

Ważne 4

2

Samsung przesłał komunikat, w którym podaje, że aż 23% wszystkich sprzedanych Samsungów Galaxy S6 i S6 Edge stanowi edycja w kolorze "platynowego złota".

Samsung przesłał komunikat, w którym podaje, że aż 23% wszystkich sprzedanych Samsungów Galaxy S6 i S6 Edge stanowi edycja w kolorze "platynowego złota".Na europejskich rynkach zapasy urządzeń w tym kolorze albo zostały już wyprzedane, albo zaraz się wyczerpią - czytamy w komunikacie. Tym samym "złoto" zbliżyło się popularnością do bardziej klasycznych wariantów w kolorze czarnym i białym ("szafirowa czerń" i "perłowa biel").

Idąc za ciosem, koreański producent zapowiada zwiększenie produkcji modeli w wersji platynowego złota. Dla osób poszukujących większej dawki indywidualizmu jest też zielona i niebieska wersja telefonu ("szmaragdowa zieleń" i "błękitny topaz").

Kolejny raz nie wiemy natomiast jakie konkretne liczby udało się Samsungowi wypracować nową generacją Galaktyk. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że co drugie sprzedane urządzenie to wariant Edge, teraz dowiadujemy się, że co czwarte urządzenie miało kolor platynowego złota. Pod znakiem zapytania stoi natomiast kwestia czy sprzedano ich 4 sztuki, czy może 40 mln sztuk.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się