DAJ CYNK

Samsung zajmie się produkcją Snapdragona 830

05.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4766

Ważne 6

1

Najnowsze doniesienia płynące z Korei mówią, że Samsung może być jedynym producentem układów Snapdragon 830 Qualcommu.

Najnowsze doniesienia płynące z Korei mówią, że Samsung może być jedynym producentem układów Snapdragon 830 Qualcommu.

Do produkcji miałby zostać użyty 10 nm proces technologiczny Samsunga. Firma miałaby być wyłącznym producentem układu, który będzie zapewne montowany w większości flagowych smartfonów w 2017 roku.

W tej sytuacji powoli nieaktualne stają się wcześniejsze doniesienia mówiące o montowaniu we flagowych smartfonach Samsunga wyłącznie układów Exynos. Na dzień dzisiejszy bardziej prawdopodobne wydaje się rozwiązanie, w którym połowa przyszłorocznych Galaxy S8 dostanie Exynosa 8895, a druga połowa Snapdragona 830.

Źródło tekstu: etnews; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. LuiN
0

2016-10-05 16:32:17

@11, A Ty myślałeś, że Snapdragon 820 to przez kogo był produkowany? TSMC zeszło na bok, bo Samsung szybciej wdrożył 14 nm.

Odpowiedz

11. ~
-2

2016-10-05 16:14:18

sramsung producentem qualcom? omg to jak by mercedesa składało FSO....

Odpowiedz

10. ~
-2

2016-10-05 15:23:59

Nie nazwątylko0 wydajnością.... amd to szit. to samo w kartach jest amd shit max ołowa stawki wydajności, bardziej minimalna wydajność nvidia to highend. To samo samsung produkuje g.ówno od procesorów, po ssd poprzez pralki. Nawet ich super wydajne dyski co 10TBW trzeba robic secureerase, nic dobrego nie potrafią zrobić i liczy sie tylko zarobiona kasa

Odpowiedz

9. ~
0

2016-10-05 15:18:11

@8 Czyli nazwą.

Odpowiedz

8. ~
0

2016-10-05 14:22:12

1. Mniej więcej tym, czym procesory Intela od procesorów AMD.

Odpowiedz

0

2016-10-05 11:49:47

Jesli beda w tej samej litografi 10nm to okaze sie, ktora architektura jest wydajniejsza :-)

Odpowiedz

6. ~frasag
0

2016-10-05 10:55:01

LuiN: Nie słyszałem, ale nie znam koreańskiego. Znam tylko niektóre ich proste telefony i żaden jeszcze u mnie nie eksplodował, ale swoje "zalety" mają. Pozdro.

Odpowiedz

-1

2016-10-05 10:46:35

W końcu może 10nm Samsung będzie odpowiadał gęstością upakowania 14nm Intel.

Odpowiedz

4. LuiN
0

2016-10-05 10:44:23

@3, frasag - słyszałeś o wybuchających procesorach?

Odpowiedz

3. ~frasag
1

2016-10-05 10:40:07

A nie będzie wybuchał???

Odpowiedz

2. ~
-2

2016-10-05 10:34:29

@1 a czym ty sie roznisz od szympansa?

Odpowiedz

1. ~
1

2016-10-05 10:10:33

A czym się różni snapdragon od exynosa - nazwą?

Odpowiedz