DAJ CYNK

Samsung Z2 z Tizenem i LTE za 70 dolarów

23.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3388

Ważne 7

1

Samsung oficjalnie wprowadza do sprzedaży smartfon Z2, działający w oparciu o Tizen OS. Telefon kosztuje zaledwie 70 dolarów.

Samsung oficjalnie wprowadza do sprzedaży smartfon Z2, działający w oparciu o Tizen OS. Telefon kosztuje zaledwie 70 dolarów.

Chociaż nie brakowało plotek na temat smartfonów z Tizenem, które pod względem specyfikacji byłyby porównywalne do flagowców z Androidem, Samsung kontynuuje swoją dotychczasową strategię - Z2 jest przystępny cenowo, a jego dostępność ograniczona będzie do najbiedniejszych krajów.

Mieszkańcy Indii za kwotę około 70 dolarów otrzymają czterordzeniowy chipset firmy Spreadtrum, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, łączność LTE, główny aparat 5 Mpix i przednią kamerkę VGA. Tizena 2.4 będzie można oglądać na ekranie o przekątnej 3,97 cala, a za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 1500 mAh.

Specjalnie dla mieszkańców Indii, w telefonie zainstalowano aplikację My Money Transfer, pozwalającą na wykonywanie szybkich przelewów, a interfejs całego telefonu dostępny jest w 12 regionalnych językach. Przedsprzedaż już ruszyła, na sklepowe półki smartfon trafi 29 sierpnia.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: sammobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~ble
0

2016-08-26 10:41:24

On ma Tizen a nie Android

Odpowiedz

15. ~miras
0

2016-08-24 20:45:07

pies srał chinczyków i ich marki, juz wystarczy ze wszystkie fabryku maja u siebie a ja nie mam gdzie pracowac, nigdy nie kupue nic z pod ich badziewnej chinskiej marki.

Odpowiedz

14. ~cga
0

2016-08-23 22:24:21

Po co Moto G4 plus skoro tańsza Motka X play ma lepszy aparat?

Odpowiedz

13. ~
0

2016-08-23 22:08:35

12. Jest duzo tanszych z dobrym aparatem. Wez sobie chociaz Motorole G4 plus.

Odpowiedz

12. ~Hotelarz
0

2016-08-23 18:15:34

@11, Ja nie mam żadnego teraz smartphone wiesz dlaczego? Bo obecnie najlepszy to Huawei P9 ale mnie na niego nie stać w umowy za 1 zł się nie bawię. A chińczyków już parę miałem tańszych i jedyny co mnie w nich wkurzało to badziewny aparat na którym mi tak bardzo zależy.

Odpowiedz

11. ~
0

2016-08-23 18:06:16

10. To nie to, ze mam cos do luidzi ubogich. Poprostu tanie chinskie g*wna sa dla ludzi bogatych. Biedni powinni kupowac drogi sprzet tak aby nie kupowac dwa razy tego samego.

Odpowiedz

10. ~Hotelarz
1

2016-08-23 17:32:57

@9, A co masz do ludzi ubogich? W każdej chwili wszystko możesz stracić i zostać dziadem, nic nie trwa wiecznie.

Odpowiedz

9. ~
-1

2016-08-23 16:41:27

Jak czytam Ksajomi, Mijami, Doodzi, Sropo to mam przed oczami patolke stojaca pod MOPSem, ktory 7 lat temu codzinnie mijalem...

Odpowiedz

8. ~dav
-2

2016-08-23 14:32:49

Słaby dumbfon bez żadnych aplikacji... w cenie niezłego chińczyka z Androidem...

Odpowiedz

7. ~
0

2016-08-23 14:24:47

Polska jest za bogata na Z2?

Odpowiedz

6. ~Hotelarz
-2

2016-08-23 13:49:21

Dokładnie za 70$ to mam chińczyka z 2x lepszymi parametrami.

Odpowiedz

5. ~~~~
-3

2016-08-23 13:35:46

@3 Czytasz w moich myślach, tez pomyślałem o marce Doogee. A nie tam jakiś szajsung i jego opłata za markę.

Odpowiedz

4. mpiter
-2

2016-08-23 13:27:55

Nawet w Indiach tego nie chcą. A teraz to już w ogóle jak na ich rynek weszło Xiaomi.

Odpowiedz