DAJ CYNK

Samsung wznawia aktualizację do Oreo dla Galaxy S8 i S8+

22.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5166

Ważne 1

1

Koreański koncern rozwiązał problem z aktualizacją Oreo dla ubiegłorocznych flagowców i wznowił jej wdrażanie.



Koreański koncern rozwiązał problem z aktualizacją Oreo dla ubiegłorocznych flagowców i wznowił jej wdrażanie.

Aktualizacja podnosi wersję oprogramowania do G950FXXU1CRB7 dla Galaxy S8 i G955XXU1CRB7 dla Galaxy S8+. Użytkownicy, którzy już wcześniej zainstalowali update, zanim ten został wycofany, mają do pobrania około 530 MB danych.

Lista zmian, które wprowadza najnowsza aktualizacja, dostępna jest na tej stronie.

Zobacz: [Aktualizacja] Samsung wstrzymuje aktualizowanie S8/S8+ do Oreo
Zobacz: Samsung rozpoczyna pracę nad Oreo dla kolejnych urządzeń

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2018-02-23 21:25:12

Odnosnie problemow z ostroscia aparatu...

Odpowiedz

15. ~
0

2018-02-23 21:23:42

Mialem. Oddalem na gwarancje i naprawili. Wymieniony caly aparat.

Odpowiedz

0

2018-02-22 23:46:19

Nie wiem czemu tak wszyscy /''oczekują/'' na Oreo. Mam niebrandowane telefony z ogólnej dystrybucji. Jeszcze nie mam aktualzacji ale szczerze to jakoś na nią nie wyczekuję bo obecny system działa ok. Jakby się coś /''waliło/'' to rozumiem. 7.1. jest jak do tej pory OK.

Odpowiedz

11. ~
0

2018-02-22 20:56:01

Moja S8+ grzeje się gigantycznie

Odpowiedz

10. ~Wk
0

2018-02-22 20:47:20

Mój telefon też się zacina jak robię zdjęcia. Pacne go raz lub dwa w wyświetlacz i obraz się wyostrza.

Odpowiedz

9. ViNYL
0

2018-02-22 20:20:51

Mam S8 z brandem, jak większość pewnie, zatem na update przyjdzie nam jeszcze z pół roku poczekać...

Odpowiedz

8. ~iKar
0

2018-02-22 20:11:50

@4. Po update aparat też czasami nie łapie ostrości. Mam s8 bez brandu i jak na razie tej drugiej aktualizacji nie ma.

Odpowiedz

7. ~Kuba
0

2018-02-22 19:25:33

@4 Trzeba delikatnie puknac telefon w ramkę i aparat łapie ostrość.

Odpowiedz

6. Guciu
0

2018-02-22 18:23:33

@4 kolega ma S8 i też coś podobnego wspominał, że jak ściśnie telefon w okolicy aparatu to zaczyna łapać ostrość dopiero. Nie wiem czy wysyłał na gwarancję już.

Odpowiedz

5. kr1st0
0

2018-02-22 17:10:08

Kiedy można się spodziewać tych aktualizacji dostępnych OTA? Bo dziś sprawdzam i nic nie ma - S8+ bez brandu...@4. Mam S8+ i nie ma problemu - aparat ostrzy tak samo w trybie auto i w trybie wybieranego punktu ostrzenia.

Odpowiedz

4. ~.aj
0

2018-02-22 17:00:11

Kto ma S8 tudziez S8+? Ostatnio zaczalem miec problem z autofocusem, w sensie ze sie zacina i nie chce ostrzyc. Na forach Samsng rznie glupa, ze o nicznym nie wie chociaz jest sporo o tym wpisow i zaleca update programow. Mi wychodzi na to, ze to jakas wada fizyczna, bo trzeba pacnac pare razy lapa w sluchawke i dziala. Czy tez tak macie?

Odpowiedz

3. ~elo
0

2018-02-22 15:11:04

ciekawi mnie kiedy mój note 8 dostanie aktualizację...

Odpowiedz

2. ~
1

2018-02-22 13:58:03

No tak, trzeba było usunąć ten CRAP z nazwy buildu ;)

Odpowiedz

1. Morvius
0

2018-02-22 13:54:01

Ciekawi mnie kiedy będą aktualizacje do s7/s7E oraz Huawei P9 :)

Odpowiedz