DAJ CYNK

Samsung wyśmiewa wcięcie i spowalnianie telefonów Apple'a

17.05.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6462

Ważne 6

1

Samsung postanowił nową reklamą uderzyć w słabe punkty swojego największego rywala czyli Apple'a. W swoim spocie reklamowym "Moving On" bezlitośnie atakuje wcięcie oraz spowalnianie telefonów konkurenta.



Samsung postanowił nową reklamą uderzyć w słabe punkty swojego największego rywala czyli Apple'a. W swoim spocie reklamowym "Moving On" bezlitośnie atakuje wcięcie oraz spowalnianie telefonów konkurenta.

Koreańczycy nie zapomnieli o aferze, która ujawniła, że każdy starszy telefon Apple'a czeka szkodliwa dla płynności działa aktualizacja. Nie bez powodu bohaterka klipu posługuje się modelem iPhone 6. Kobieta próbuje pokazać kartę pokładową na lotnisku - ale telefon odmawia współpracy, próbuje poczytać książkę na telefonie - tak samo. Pracownik iSpotu radzi jej by kupiła nowy telefon... I to też się dzieje.

Będąc pod wrażeniem płynności działania nowych flagowców Samsunga, bohaterka wybiera właśnie model Galaxy S9. Niedawno Koreańczycy chwalili się, że według badań Ookli S9 oferuje o 42% szybszą prędkość pobierania niż iPhone X. Na sam koniec widzimy jednak jak potępiającym spojrzeniem obdarzają ją ojciec i syn z fryzurą w kształcie wcięcia...

Ta zrobiona z humorem reklama przekazuje jeszcze jedną rzecz. Mianowicie Samsung zrezygnował z pomysłu dołączenia do kultu wcięcia w ekranie.



Zobacz: Samsung również szykuje smartfon z wcięciem?
Zobacz: Galaxy S9 otrzyma wkrótce aktualizację do Androida 8.1. Pierwsze testy pojawiły się w Geekbench

Źródło tekstu: androidauthority, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Bolek
0

2018-05-22 13:51:19

Nie ma to jak porównywać S4 z 2013, że ma już jakieś problemy do Iphona 6 o półtorej roku młodszego telefonu który obecnie ma z wszystkim problem! Do tego S4 była tańsza od Ip6... no i ostatnia rzecz dziś bez problemu możesz kupić Iphona 6 fakt w atrakcyjnej cenie ale i tak będzie oferował gorszą wydajność niż Alcatel za 500 zł … w tym jest największy problem, że wciąż próbują nadziać naiwnych klientów na kupno I6 a później jest płacz bo nic nie działa a to przecież miał byś super telefon bo iPhone...

Odpowiedz

17. ~Czerwona Niedotykowa 7
2

2018-05-18 07:57:15

16). A przepraszam, a który palec przeznaczyłeś na tą czarną godzinę..?

Odpowiedz

16. ~miku666
0

2018-05-18 05:04:46

i po co wyśmiewają jak i tak samsung zrobi te wycięcie w najnowszym flagowcu DAM SE PALCA UCIĄĆ

Odpowiedz

15. ~CaIm 7
-1

2018-05-17 21:44:09

Narazie wyśmiewa, a za jakiś czas sam zacznie trzepać fony z wycięciem:-D

Odpowiedz

14. ~miro
2

2018-05-17 21:34:24

Do @ 10 Tak tak, a jak trzymasz telefon poziomo to wcięcie też Ci tam umieszcza te ikonki? Druga sprawa dlaczego marka Huawei też Wam się tak strasznie podoba, że tak ją promujecie i na siłę zachęcacie? Wracając do sedna bardzo podoba mi się ta reklama. Swoją drogą jestem ciekaw czy Samsung zostanie przy złączu jack?

Odpowiedz

13. ~
0

2018-05-17 21:12:05

Wciecie nie ma nic wspolnego z systemem. U appla wciecie bylo konieczne, bo ekran zajmuje praww cala przednia strone, szczegolnie patrzac na powierzchnie pod ekranem. A w podrobkach? Dali wciecie, ale dali tez 1-2cm pasa startowego z dolu, do tego przyciski ekranowe. I to jest najwieksza glupota, a nie samo wciecie jako takie. Gdyby przesuneli ekran w dol i zlikwidowali dolny obszar rozpaczy, to nie musieliby robic wciecia.

Odpowiedz

12. ~Triest
1

2018-05-17 21:08:47

@8.: Przecież to powszechnie znana i normalna rzecz, że akumulatory wraz z przebiegiem użytkowania stopniowo tracą swoją pojemność. Tak więc nie dziwne, że po jakimś czasie wymagają wymiany, tak żeby smartfon wciąż oferował zadowalające "przebiegi" na baterii.Po drugie Galaxy S4 wchodził do sprzedaży z Androidem 4.2, natomiast ostatnia oficjalna aktualizacja tego modelu była o 3 wersje wyższa - Android 5.0 (strat 4.2 - później byly: 4.3, 4.4, 5.0). W świecie Androida to bardzo dobry rezultat, ponieważ większość modeli dostaje co najwyżej aktualizację do jednej wersji wyżej niż na starcie. Sporo jest też modeli, które kończą żywot na tej samej wersji, na której zaczynały.Gdzie oni hodują tych hejterów, że toto ma niemalże zerowy poziom wiedzy na temat tego co usiłują namiętnie krytykować? :-)

Odpowiedz

11. ~Czerwona Niezastąpiona 7
2

2018-05-17 20:52:55

10). ale ci dużo treści zasłaniają przy tak (dzisiaj) gigantycznych calach....

Odpowiedz

10. LuiN
-3

2018-05-17 20:45:37

Mnie się wcięcia pod Androidem podobają - wolę mieć ikonki statusowe wyżej, niż niepotrzebnie zasłaniać treści. No a głośnik słuchawki i przedni aparat oraz czujniki gdzieś przecież trzeba zmieścić.

Odpowiedz

9. ~miro
3

2018-05-17 20:44:21

I mają rację, że naśmiewają się z tego ohydnego wcięcia, które nic nie wnosi do telefonów z Androidem a strasznie szpeci telefon. Skoro tak bardzo podoba się Wam to wcięcie to zróbcie sobie takie idiotyczne fryzury he he. Przynajmniej mają swój styl, mają normalne ekrany oraz złącze jack 3,5 mm

Odpowiedz

8. ~ttt
-3

2018-05-17 20:21:23

@5 nie bredzi, w moim S4 bateria znikała w oczach, o braku aktualizacji Androida nie wspomnę

Odpowiedz

2018-05-17 19:45:33

Równocześnie nabijają się i z reszty telefonów z zakolami a/''la ajfon x.

Odpowiedz

1

2018-05-17 19:37:00

Fajna reklama, tylko porównują iphone 6 do galaxy 9 a nie 6 :)

Odpowiedz

5. ~Triest
3

2018-05-17 19:32:49

@1.: Bredzisz! Masz pewnie jakąś chińską podrobkę S4, albo zrotowałeś telefon i wgrałeś tam jakiś wadliwy i niestabilny soft.Sam od dawna korzystam z Galaxy S4 (na nim właśnie piszę ten komentarz) i nic z opisanych rzeczy nie ma tu miejsca!

Odpowiedz