DAJ CYNK

Samsung wyda dwa nowe produkty z segmentu elektroniki noszonej

12.08.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11

Ważne 1

0

Niedawno informowaliśmy, że Samsung pracuje nad nową opaską sportową. Miała ona łączyć najlepsze cechy zegarka Gear 3 oraz opaski Gear Fit 2. Okazuje się, że do Gear Sport (bo tak będzie się nazywała nadchodząca hybryda) dołączy Gear Fit 2 Pro.Niedawno informowaliśmy, że Samsung pracuje nad nową opaską sportową. Miała ona łączyć najlepsze cechy zegarka Gear 3 oraz opaski Gear Fit 2. Okazuje się, że do Gear Sport (bo tak będzie się nazywała nadchodząca hybryda) dołączy Gear Fit 2 Pro.

Pierwotnie Koreańczycy zakładali zaprezentowanie opaski na konferencji przeznaczonej dla deweloperów Tizena, Samsung zmienił jednak plany. Nowy produkt nie został jednak porzucony - zarówno Gear Sport jak i Gear Fit 2 Pro przeszły certyfikację FCC. O ile mamy pewność, że pierwszy model ujrzy światło dzienne podczas targów IFA w Berlinie, co do drugiego możemy tylko to podejrzewać. Jednak ten sam czas przejścia certyfikacji FCC sugeruje, że obaj przedstawiciele elektroniki noszonej trafią do sprzedaży w tym samym czasie

Gear Fit 2 Pro ma zapewnić dokładniejszy pomiar kroków oraz tętna. Będzie wykonana z plastiku oraz gumy - Samsung zamierza w ten sposób zadbać o wodoodporność.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się