DAJ CYNK

Samsung wstrzymuje aktualizację S7 do Androida Oreo

16.05.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5693

Ważne 1

2

Kto by chciał dostać Oreo z posypką z bootloopa? Chyba nikt. Do tego samego wniosku doszedł Samsung, który wstrzymał aktualizację smartfonów z serii S7 do Androida Oreo.



Kto by chciał dostać Oreo z posypką z bootloopa? Chyba nikt. Do tego samego wniosku doszedł Samsung, który wstrzymał aktualizację smartfonów z serii S7 do Androida Oreo.

Do koreańskiego giganta zaczęły dochodzić sygnały o częstych problemach z bootloopem, częstych restartów i zawieszeń. W takiej sytuacji Samsung uznał, że tygodnie betatestów to za mało by Oreo dobrze działał na S7 oraz S7 Edge i trzeba wstrzymać aktualizację.

Należy wspomnieć, że wcześniej z podobnych przyczyn wstrzymano aktualizację S8. Pracownikom Samsunga usunięcie problemów zajęło wtedy kilka tygodni.

Zobacz: Oficjalna aktualizacja Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge do Androida Oreo ruszyła

Źródło tekstu: sammobile.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. RadkoR
0

2018-05-18 20:29:57

Wgrałem Oreo jak tylko ukazało się na brytyjski rynek. Żadnych, nawet najmniejszych problemów nie zauważyłem, a jestem zaawansowanym użytkownikiem. Niestety w przypadku Androida, wskazany jest pełny "wipe" po zmianie systemu na generację wyżej. Ja tak zrobiłem i problemów brak.

Odpowiedz

12. ~Kspt
0

2018-05-17 10:16:25

Tygodnie beta testow? Hmm. Wezmiemy 21 telefonow, wgramy nowy soft. I juz nastepnego dnia mamy 3 tygodnie beta testów :)

Odpowiedz

11. ~Jaaa
0

2018-05-17 09:24:20

HAHAHAHA jakoś mnie to nie dziwi! Widać jaką firmą jest SAMSUNG. Jest nic nie warta. Produkują dziesiątki telefonów, a potem problem z aktualizacjami ;D ŻAL!

Odpowiedz

10. mlody_pelikan
1

2018-05-17 08:09:33

dopiero porazka? tutaj jest problem z aktualizacją telefonu który był flagowcem 2 lata temu, iOS wspiera telefony które były flagowcami 4 albo nawet 5 lat temu więc idz pan w c..uj z tym andorbiedowym szrotem :D

Odpowiedz

9. ~
0

2018-05-17 06:48:48

To i tak mniejsze problemy niż z IOS. Tam to dopiero jest porazka

Odpowiedz

8. mlody_pelikan
0

2018-05-17 06:33:12

Typowa aktualizacja telefonu z androidem :)

Odpowiedz

7. ~eg777
-1

2018-05-16 22:46:39

Z tytułu wynika, że została wstrzymana aktualizacja smartfona do androida. A ja zawsze naiwnie myślałem, że aktualizuje się androida do smartfona. Ilu to ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z tego portalu.

Odpowiedz

6. ~
0

2018-05-16 21:07:51

@1 Konrad uspokój się. Już tylko ty z tego odina korzystasz

Odpowiedz

0

2018-05-16 21:01:38

Płacisz za fona niewiadomo ile a potem ci mowia ze nie masz na niego aktualizacji....boże

Odpowiedz

4. ~Gosc
0

2018-05-16 20:22:21

Ta sytuacja jezt zalosna.Placi sie duze pieniadze za urzadzenie a wsparcie jak na najtanszy bubel wstyd i pogarda

Odpowiedz

3. ~Czerwona 7.
0

2018-05-16 19:08:23

he he .. ,,tygodnie betatestów"Już ja to widzę, te tygodnie... eh, nie ma to jak my, stałe króliki doświadczalne...

Odpowiedz

2. ~
0

2018-05-16 18:40:31

@1 tak tak chlopcze

Odpowiedz

1. ~Klient
0

2018-05-16 18:32:43

Amatorka i tyle. Dobrze że czekam cierpliwie i wgram dopiero jak będzie ok odinem. Bo update przez OTA to porazka.

Odpowiedz