DAJ CYNK

Samsung Veyron - klasyczna klapka i Snapdragon 820

23.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4915

Ważne 7

3

Telefony z klapką przestały być modne już kilka lat temu. Możliwe jednak, że Samsung przełamie złą passę tych konstrukcji - w nowym modelu dostaniemy Snapdragona 820 i 4 GB pamięci RAM.

Telefony z klapką przestały być modne już kilka lat temu. Możliwe jednak, że Samsung przełamie złą passę tych konstrukcji - w nowym modelu dostaniemy Snapdragona 820 i 4 GB pamięci RAM.Niegdyś kojarzone z luksusem, telefony z klapką obecnie kojarzą się z tanimi, prostymi urządzeniami. Nie można tego jednak powiedzieć o nowym Samsungu o nazwie kodowej Veyron.

Telefon ma 2 ekrany 4,2 cala (Super AMOLED) - jeden na zewnątrz obudowy, drugi w jej wnętrzu, Androida 6.0.1, Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, główny aparat 12 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i dodatkowy 5 Mpix (z racji konstrukcji, selfies będzie można z powodzeniem robić i głównym aparatem). Dostajemy więc specyfikację podobną do tej w Samsungu Galaxy Note 7 w wersji dla USA.

Specyfikacja telefonu pojawiła się w bazie testu GeekBench - póki co niestety nie wiadomo kiedy i na jakich rynkach spodziewać się należy nowego modelu. Poprzednia wysokiej klasy "klapka" Samsunga, model SM-W2016 (widoczny na zdjęciach), trafiła tylko do Chin. Miejmy nadzieję na szerszą dystrybucję nowego modelu.

Źródło tekstu: GeekBench, TechUpdate3, wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się