DAJ CYNK

Samsung uzyskał patent na przezroczysty ekran smartfonu

04.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3397

Ważne 3

1

W 2015 roku koreański koncern zaprezentował telewizor z przezroczystym ekranem, teraz podobna technologia może trafić do smartfonów.



W 2015 roku koreański koncern zaprezentował telewizor z przezroczystym ekranem, teraz podobna technologia może trafić do smartfonów.

Początek maja przyniósł Samsungowi kilka nowych patentów, w tym takie, które dotyczą smartfonów. Jest wśród nich przezroczysty ekran urządzenia mobilnego, który może na przykład pozwolić na użycie funkcji rozszerzonej rzeczywistości (AR) bez konieczności włączania aparatu fotograficznego - rzeczywiste tło będzie cały czas widoczne.

Samsung otrzymał także nowy patent na składany telefon, tym razem w poziomie. Ma on być wyposażony w specjalny zawias, który będzie reagował na dotyk. Dzięki temu urządzenie będzie między innymi wyłączane po złożeniu i włączane po otwarciu. Opatentowana technologia być może zostanie wykorzystana w smartfonie Samsung Galaxy X.




Źródło tekstu: PhoneArena, USPTO, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Iridescent
0

2018-05-08 22:47:24

Dla tych którzy zastanawiają się nad użytecznością takiego składanego ekrany, to polecam obejrzeć chociaż jeden odcinek "Westworld", gdzie takowy składany tablet nieraz się pojawia. Jak dla mnie ciekawa funkcja i jeśli technologia w smartfonach rozwinie się do pokazanego w tym serialu tableto-smartfona, to chętnie takowy kupię :)

Odpowiedz

18. ~cezar
0

2018-05-07 09:04:41

Ciekawi mnie gdzie w takim złamańcu umieszczają baterię i jakiej pojemności. No i czy bateria też będzie przeźroczysta ?

Odpowiedz

17. ~Żarłacz
0

2018-05-05 00:37:07

Salceson - oczywiście też, lubie trzewia w każdej postaci

Odpowiedz

16. ~Czerwona 7
0

2018-05-05 00:23:24

15). A nie lepiej salceson? Włoski?

Odpowiedz

15. ~Żarłacz
0

2018-05-05 00:03:40

@13 zamiast rzeczonego osobnika C...7 wolałbym byś na haku zainstalował kiszke, taką opcją też nie pogardze

Odpowiedz

14. ~Czerwona 7
0

2018-05-04 20:24:22

13). Mówisz, że w tym przypadku pierwszy z głodu padnie rekin?

Odpowiedz

13. ~Maniiek
0

2018-05-04 20:19:49

ale kto tu jest ..ofiarą a kto napastnikiem ? bo gdyby rzeczonego osobnika c...7 zainstalować na haku a nastepnie zanurzyć na żerowisku żarłacza to rekin ma mniej niz 50 % szans na strawienie tego czegoś i pózniejsze przeżycie.

Odpowiedz

12. ~Czerwona 7
0

2018-05-04 20:12:17

11). To Ty nie wiesz, że statystycznie ataki rekina na człowieka kończą się przeżyciem ofiary w 90%?

Odpowiedz

11. ~Maniiek
0

2018-05-04 20:03:45

no niezła , jak ktoś lubi azjatki to czemu nie. wolę jednak nasze kobitki. lubie tez karmić żarłacze ołowiem lub metalem harpuna. a jak już umocować na koncu haka c...7 i to wciągnie w paszcze żarłacz to łowy są udane

Odpowiedz

10. ~Żarłacz
0

2018-05-04 19:53:21

@9 z azjatek mi sie bardzo podoba Maria Ozawa, ma korzenie japońsko/europejskie

Odpowiedz

9. ~Czerwona 7
0

2018-05-04 19:24:37

7). isand, Masz jeszcze, może ona się spodoba:pudelekx.pl/kapielowa-sesja-chanel-iman-galeria-45400

Odpowiedz

8. ~Żarłacz
0

2018-05-04 18:56:09

@ Isand, co ci sie zachciewa..? W domu czeka kobita

Odpowiedz

7. Isand
0

2018-05-04 16:42:58

Ta Koreanka jest śliczna *-*

Odpowiedz

6. ~Czerwona 7
-1

2018-05-04 10:57:06

też nie rozumiem, ale są burżuje, co zawsze łykną taki gadżet - bo ma bajer, nic więcej.

Odpowiedz

5. ~Czerwony 7
-1

2018-05-04 10:49:40

Nie rozumiem sensu tego wynalazku. To treści też na nim pokazywane będą przezroczyste?

Odpowiedz