DAJ CYNK

Samsung rozszerza listę urządzeń gotowych na Oreo

12.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4630

Ważne 5

2

Kanadyjski oddział Samsung poinformował o dacie aktualizacji wybranych smartfonów do Androida Oreo. Jest kilka nowości.



Kanadyjski oddział Samsung poinformował o dacie aktualizacji wybranych smartfonów do Androida Oreo. Jest kilka nowości.

Najwcześniej, bo jeszcze w marcu aktualizację otrzymają ubiegłoroczne flagowce z serii Galaxy S8 i Galaxy Note 8. Cały kalendarz wygląda następująco:


Źródło tekstu: GSMArena; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~syska
0

2018-03-13 09:25:24

10: ładowarka jest sprawna telefon był w naprawie wszystko sprawdzili i nic nie wykryli więc nie wiem co było nie tak z telefonem przez dwa miesiące

Odpowiedz

13. LuiN
0

2018-03-12 18:21:49

@12, RadkoR - definicja nie wyklucza przyszłości. Ale jak gryzie Cię w oczy, to za sekundę zmienimy.

Odpowiedz

12. RadkoR
0

2018-03-12 18:04:20

"Całe kalendarium wygląda następująco:" - chyba tylko Arkadiusz Dz. nie wie, że kalendarium używa się do dat przeszłych a nie przyszłych. :D

Odpowiedz

11. ~mimis
0

2018-03-12 14:52:02

@2 w Polsce jeszcze nie ma oreo w v30

Odpowiedz

10. ~Siedem Nieszczęść i lekarze
0

2018-03-12 14:29:59

9). No widzisz, poradziłaś sobie sama - ładowarka do wymiany?

Odpowiedz

9. ~syska
0

2018-03-12 13:40:20

ja miałam problem z a5 2017 bo w trakcie ładowania telefonu bateria dochodziła do 98% a po chwili spadała do 91% a telefon był dalej podłączony do prądu i zamiast ładować się max 1,5 godziny to trwało to 2,5 godziny dopiero jak pożyczyłam od koleżanki ładowarkę nagle telefon zaczął ładować się w 1 godzine i 15 minut co mu się odmieniło nie wiem

Odpowiedz

8. ~S4
-1

2018-03-12 13:19:46

@7. Pewnie gdyby Galaxy A3 2017 był na tej liście to znalazłbyś sobie jakiś inny model, który nie dostanie aktualizacji.Wszystko byle dokopać Samsungowi.Ehh ci hejterzy...

Odpowiedz

7. ~
0

2018-03-12 13:09:06

Czyli Galaxy A3 2017 ktory premierę miał prawie pół roku po premierze Androida 8.0, wypadł z listy? Loool. Samsung to jest jednak ścierwo.

Odpowiedz

6. ~S4
0

2018-03-12 13:08:14

Super, że Galaxy A5 2017 zaktualizują do Androida 8.0, ponieważ właśnie zamierzałem kupić ten model. Samsung zwraca teraz za niego 200 zł.

Odpowiedz

0

2018-03-12 13:04:02

Coś złego się dzieje na rynku smartfonów: opóźnienie z aktualizacjami, nowe urządzenia kopiujące iPhone/''a X, USB-C i znikanie jack 3,5mm...

Odpowiedz

4. ~Marcin
0

2018-03-12 13:01:27

Żenada. Konkurencja ma od dawna

Odpowiedz

3. Micho
0

2018-03-12 13:00:46

Jakiś straszny burdel panuje z tymi aktualizacjami. Wcześniej podawano że S6 też dostanie, kanadyjczycy nic o tym nie wspominają. Samsung jako firma nie może jasno określić? Co oddział to inne informacje.

Odpowiedz

-1

2018-03-12 12:59:02

mimis: jest już od dawna dostępny w Polsce. Śpisz?

Odpowiedz