DAJ CYNK

Samsung rozpoczął wysyłanie Androida Oreo do Galaxy A8/A8+

10.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3114

Ważne 1

3

Galaxy A8/A8+ 92018) trafiły na rynek jeszcze z Nougatem. Na szczęście dla użytkowników tych urządzeń, Samsung rozpoczął aktualizowanie systemu do Androida Oreo.



Galaxy A8/A8+ 92018) trafiły na rynek jeszcze z Nougatem. Na szczęście dla użytkowników tych urządzeń, Samsung rozpoczął aktualizowanie systemu do Androida Oreo.

Aktualizacja podnosi numer kompilacji systemu na urządzeniach Galaxy A8 2018 i Galaxy A8+ 2018 odpowiednio do A530FXXU2BRG1 i A730FXXU2BRG1. Wśród nowości, poza systemem Android 8.0 Oreo, znalazło się wsparcie dla VoLTE dla obu kart SIM oraz lipcowe poprawki bezpieczeństwa.

Aktualizacja jest już dostępna między innymi dla posiadaczy średniaków Samsunga w Rosji, Uzbekistanie, Kazachstanie i na Ukrainie. Wkrótce update powinien objąć swoim zasięgiem także pozostałe rynki, na których smartfony te są dostępne.

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy A8 (2018)
Zobacz: Samsung Galaxy A8 (2018): Testujemy aparat

Źródło tekstu: sammobile.com

Komentarze
Zaloguj się
13. ~NIEMA
0

2018-07-27 09:58:40

@Lukasz w jakiej sieci?

Odpowiedz

12. ~Lukasz
0

2018-07-26 12:08:17

Właśnie wskoczyło OREO na mojego Samsunga.

Odpowiedz

11. ~wojtaszek
0

2018-07-12 13:10:42

uhh w końcu

Odpowiedz

10. ~
0

2018-07-11 13:02:45

Sukces. Klasa średnia-wyższa zaktualizowana systemem sprzed roku...

Odpowiedz

9. ~Samsung Fan
0

2018-07-11 10:49:11

Kiedy pojawi się smartfon serii A z ekranem 4,7?!?Mam A3 2016 i A3 2017.Czekam na kolejnego małego średniaka... Kto podziela moje zdanie?

Odpowiedz

8. YyyYyy
0

2018-07-11 10:11:13

@4, ja sie nie pytam ile ich dali i jak czesto to robili, moje pytanie brzmialo /''Gdzie moge przeczytac tresc gwarancji aktualizacji dla tych modeli?/''. Nokia np daje taka gwarancje i nie klamali. A Samsung? Widze, ze model A8 kosztuje 1500-2000zl. To bardzo duzo, wiec jeszcze raz - gdzie jest gwarancja wsparcia?

Odpowiedz

7. ~Olek
0

2018-07-11 08:47:31

Ktoś mi podpowie,gdzie znikł zegar nocny w szajsungach.

Odpowiedz

5. ViNYL
0

2018-07-11 08:33:32

Byłoby z czego robić newsa gdyby zaktualizowali np S5 czy S6, a nie najnowszy model...

Odpowiedz

4. ~tgfb
0

2018-07-11 01:59:36

@3 Co miesiąc nawet. Wersje na wolny rynek, czyli niebrandowane. Masz na stronkach z firmware wersje i widać date wydań. Co miesiąc wydają soft.

Odpowiedz

3. YyyYyy
-1

2018-07-10 23:17:39

@2, serio? to jest przez nich gwarantowane? Gdzie moge przeczytac tresc gwarancji aktualizacji dla tych modeli?

Odpowiedz

2. ~vfv
0

2018-07-10 22:51:19

@1 Chyba co 2 miesiące aktualizacja.

Odpowiedz