DAJ CYNK

Samsung rozpoczął produkcję kości pamięci 64 GB dla telefonów komórkowych

02.08.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3135

Ważne 0

0

Samsung rozpoczął produkcję 64-gigabajtowych kości pamięci NAND przeznaczonych dla urządzeń mobilnych. Oprócz dużej pojemności,nowe układy oferują też bardzo dużą wydajność.

Samsung rozpoczął produkcję 64-gigabajtowych kości pamięci NAND przeznaczonych dla urządzeń mobilnych. Oprócz dużej pojemności,nowe układy oferują też bardzo dużą wydajność.

Nowe kości eMMC produkowane będą w trzech wariantach pojemności: 16, 32 lub 64 GB. Każdy z wariantów oferuje szybkość zapisu sięgającą 50 megabajtów na sekundę i odczyt nawet 140 megabajtów na sekundę.

Kości obsługują interfejs DDR 2.0 i produkowane są w procesie technologicznym 20 nm. Nowe pamięci trafią do przyszłych smartfonów i tabletów Samsunga oraz innych producentów, którzy będą nimi zainteresowani.

Źródło tekstu: sammyhub, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. Maniiiek
0

2012-08-03 09:46:49

A wiesz na co trudno piracić drogi Applefanie? Na bada OS. Niby system kartę pamięci ma, a piraty są tylko na wersje 1.0.

Odpowiedz

31. ~ADAM
0

2012-08-03 09:24:11

@16 - Sandisk (i kilkudziesięciu innych producentów) ma ''w środku'' tak naprawdę półprzewodniki Samsunga.

Odpowiedz

30. Maniiiek
0

2012-08-02 23:03:02

@27 te miliony to marny argument wobec ponad 7 miliardów ludzi na ziemi. A co do piractwa na iOS sam miałem na iPodzie spiracone programy. Fakt, że wynikało to z tego, że moja karta okazała się "niegodna" więc założyłem konto w innym banku po czym wykupiłem wszystkie aplikacje. Ale instalacja piratów i to przez iTunes była dziecinnie prosta. A znalezienie pirackich apek w sieci jest równie łatwe na iOS jak i na Androida. Brak slotu kart pamięci to żaden problem, problem stanowią jedynie zabezpieczenia systemowe.

Odpowiedz

29. applefan_
0

2012-08-02 21:41:33

@28 sprawdzilem ta gre. Przeszli na platnosci w grze. Sciema z tym piractwem. Zmienili tylko model zarabiania.

Odpowiedz

28. Paranoia
0

2012-08-02 21:07:46

@27 ale co do cholery maja karty sd I pamięć do piractwa??? Piractwo jest wina producenta systemu a przede wszystkim zabezpieczeń marketu. Pamięć ma się nijak do piractwa, spójrz na swojego iOS, nie masz kart sd a I tak ludzie go łamią, sd to tylko rozszerzenie pamięci. Możesz mieć nawet 1mb a I tak będzie możliwe piractwo. I spójrz na ostanie wiadomości o grach jak dead trigger na iOs, zrobili go freemium bo piractwo jest takie same jak na androida. różowo nie jest nigdzie, ani na ios ani na androida.

Odpowiedz

27. applefan_
0

2012-08-02 20:51:20

@26 zgadzam sie. Brak slotu na SD bylo podyktowane zamknietym systemem przed dostepem do plikow. Jak ktos sie z tym nie zgadza to sa inne systemy do iOS. Miliony jednak kupuja iPhony wiedzac jakie sa ograniczenia. Kazde ograniczenie hamujace piractwo jest dobre. Platforma ktora daje zarabiac przyciaga kolejnych. I nie wyzywajcie sie na tych 60% nie sciagnietych aplikacji, bo to nie wina sklepu, a devow ze taki odtworczy badziew daja.

Odpowiedz

26. Paranoia
0

2012-08-02 20:19:16

od przybytku głowa nie boli :] jak dają 64GB to bież a nie marudzisz, a jak dodam do tego microSD np 32GB to już zupełnie fajnie. Applefan i inni: dzisiaj, gdy telefon nagrywa filmy fullHD, a gry zajmują po nawet 2GB to taka pamięć jest POTRZEBNA. u mnie na xperi sama muzyka zajmuje 4Gb, zdjęcia i filmy z kamery prawie 3Gb, Filmy z kompa 6Gb(bez konwersji) a reszta(gry aplikacje dokumenty) prawie 8Gb(same kopie plików z kompa które zawsze robię to 3GB). Im więcej pamięci tym lepiej.

Odpowiedz

25. ~miuk
0

2012-08-02 20:17:18

I dobrze. I like it! Ja już zapełniłem pamięć w fonie 32 GB to i dwa razy tyle też się da.

Odpowiedz

24. ~zen
0

2012-08-02 19:22:46

@ applefan proszę nie wspominaj o appstore bo jest tak samo badziewny jak inne tego pokroju. Lubisz żonglować liczbami to może powiedz coś na temat, że ponad 60 % wszystkich aplikacji w sklepie "japka" nigdy nie została pobrana nawe jeden raz. 98% wszystkich aplikacji to syf i wszechobecny trąd. http://myapple.pl/content/3585-ponad-polowa-aplikacji-w-app-stor e-nie-trafila-do-zadnego-uzytkownika.html ale wiem apple najlepsze bo tego syfu ma najwięcej i to jest powód do dumy. Brawo

Odpowiedz

23. ~piyoter
0

2012-08-02 19:17:28

@applefan - skoro karty sa takie be i słuzą piractwu, to po co komu potrzebny flash-drive do iproduktów? Tylko błagam, nie pisz, że niepotrzebny bo kilkanaście stron petycji o dostanie go za darmo na pewnym portalu o apple wyraźnie wskazuje, że idee ideami, a zazdrość z powodu braku slotu do rozszerzenia pamięci to drugie...

Odpowiedz

22. ~msz
0

2012-08-02 18:37:34

applefan_: między innymi że biorą kase za niektóre rzeczy kilkukrotnie? dalej nie odniosleś sie do mojego posta dotyczącego m.i. dzwonków, nie masz argumentów czy bałes sie napisać/zadzwonić do swojego kochanego apple?

Odpowiedz

21. Maniiiek
0

2012-08-02 18:36:05

@20 no i pierwszy raz się z tobą zgadzam. Piractwo na iOS jest problemem, ale na dużo mniejszą skalę. Trzeba zrobić JB a wg statystyk tylko kilka procent urządzeń go ma.

Odpowiedz

20. applefan_
0

2012-08-02 17:55:49

Jak na razie app store ma wieksze dochody niz google play. Jak to mozliwe skoro piractwo na iOS jest wieksze a urzadzen mniej jak z androidem...?

Odpowiedz

0

2012-08-02 17:25:43

@PLANET, jak się nauczysz czytać ze zrozumieniem, możesz zacząć uczyć mnie pisać. Minus nie jest ode mnie...

Odpowiedz

18. widex
0

2012-08-02 16:45:40

@applefan Zabawkę z ugryzionym jabłkiem kupują często smarkacze i dzieci, którzy wydadzą na iCoś całe swoje oszczędności. Nie mają potem finansów na aplikacje. Właściwie na każdym segmencie będzie piractwo. Mam urządzenie z Androidem i 6 aplikacji kupionych z Google Play. Więcej w tej chwili nie potrzebuje. Bez względu na dochody, znajdą się osoby, które kupują sprzęt - akcesoria już nie, bo to już za dużo dla nich.

Odpowiedz