DAJ CYNK

Samsung przyspiesza przedpremierowe pokazy Galaxy S6

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3049

Już jutro będzie można obejrzeć najnowsze smartfony Samsunga w jego salonach firmowych. Wcześniej przedpremierowa prezentacja telefonów planowana była na 8 kwietnia.

Już jutro będzie można obejrzeć najnowsze smartfony Samsunga w jego salonach firmowych. Wcześniej przedpremierowa prezentacja telefonów planowana była na 8 kwietnia.Samsung Galaxy S6 to nowa generacja i zupełnie nowy standard pośród urządzeń mobilnych. Projektując ten smartfon wzięliśmy sobie do serca uwagi naszych klientów. Dlatego też specjalnie dla nich organizujemy teraz pokazy przedpremierowe. Zainteresowane osoby będą mogły zobaczyć, a przede wszystkim własnoręcznie przetestować urządzenie w każdym z naszych salonów Samsung Brand Store. Dodatkowo, od ósmego kwietnia startujemy ze specjalnymi szkoleniami dla użytkowników - mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Pokazy przedpremierowe urządzenia odbędą się 1 kwietnia we wszystkich salonach Samsung Brand Store w Polsce - w Białystoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Oprócz aparatów Samsung zaprezentuje też ofertę akcesoriów - od ładowarek bezprzewodowych po obudowy i słuchawki.

Tydzień po rozpoczęciu prezentacji Galaxy S6, w sklepach ruszy specjalna akcja szkoleniowa. Wystarczy po 8 kwietnia przyjść do dowolnego brand store'u o godzinie 18:00, aby wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu pokazującym, jak wycisnąć z Galaxy S6 jak najwięcej. Fachowcy odpowiedza na wszystkie pytania, a świeżo upieczeni kursanci otrzymają niespodzianki. Sprzedaż nowych Samsungów rusza w Polsce 17 kwietnia, ich ceny są dosyć wysokie:

32 GB 64 GB 128 GB
Samsung Galaxy S6 2999 zł 3399 zł 3799 zł
Samsung Galaxy S6 Edge 3599 zł 3999 zł 4399 zł


Zobacz: Samsung Galaxy S6 Duos póki co tylko w Rosji
Zobacz: Wodowanie Samsunga Galaxy S6 Edge

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu