DAJ CYNK

Samsung przedłuża promocję na usługę Guard

20.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2452

Ważne 4

0

Samsung przedłużył do do 11 sierpnia promocję na darmowy Program Guard. Oferta skierowana do użytkowników Galaxy S7 i S7 edge.

Samsung przedłużył do do 11 sierpnia promocję na darmowy Program Guard. Oferta skierowana do użytkowników Galaxy S7 i S7 edge.

Do decyzji przyczynili się w głównej mierze posiadacze flagowych smartfonów Samsung - S7 i S7 edge. Dotychczas blisko co czwarty użytkownik zdecydował się skorzystać z darmowej usługi, wyrażając przy tym swoje zadowolenie z programu.

Program gwarantuje ubezpieczenie wyświetlacza na wypadek uszkodzenia, przedłużenie umowy gwarancyjnej z dwóch do trzech lat, możliwość odkupu telefonu w przyszłym roku i obniżenia przy tym wartości nowego produktu o 1000 zł oraz zabezpieczenie danych użytkownika za pomocą aplikacji My KNOX.

Formularz rejestracyjny programu jest dostępny na stronie www.guards7.samsung.pl. Po jego uzupełnieniu właściciel smartfonu otrzyma na podany e-mail wiadomość o warunkach ubezpieczenia. Gwarancją prawidłowego ukończenia rejestracji jest otrzymanie certyfikatu przystąpienia do Promocji Guard S7.

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
1. ~Templariusz
0

2016-06-20 14:56:49

WOW :D

Odpowiedz