DAJ CYNK

Samsung pracuje nad ogromnym tabletem

24.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3461

Ważne 4

2

Od kilku tygodni w Internecie krążą pogłoski o tablecie Samsunga z ekranem o przekątnej 18,4 cala. Portal Sammobile potwierdza plotki podając dodatkowo specyfikację urządzenia.

Od kilku tygodni w Internecie krążą pogłoski o tablecie Samsunga z ekranem o przekątnej 18,4 cala. Portal Sammobile potwierdza plotki podając dodatkowo specyfikację urządzenia.

Tablet oznaczony symbolem SM-T670 ma posiadać ekran TFT o przekątnej 18,4 cala i rozdzielczości 1080p. Jego motorem napędowym ma być autorski procesor Exynos 7580 z ośmioma rdzeniami i taktowaniem 1,6 GHz z 2 GB pamięci RAM. Do tego 32 GB pamięci wbudowanej, główny aparat o rozdzielczości 8 Mpix i akumulator o pojemności 5700 mAh. Całością ma zarządzać Android 5.1. Obudowa tabletu ma mieć wymiary 451,8 x 275,8 x 11,9 mm.

Nie wiadomo jeszcze kiedy tablet miałby pojawić się na rynku, ale najwięcej mówi się o zbliżających się, wrześniowych targach IFA. Oprócz tego Samsung podobno pracuje nad 12-calowym tabletem z Windows 10.

Źródło tekstu: sammobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Darek
0

2015-08-25 20:36:50

Super pomysł, ale boje się, że cena będzie zabójcza dla popytu. No i ta bateria nie zachwyca. Trochę mała jak dla tak dużego ekranu. Natomiast mnie interesuje ten projekt z W10. Ciekawe kiedy się pokaże?

Odpowiedz

13. ~f643
0

2015-08-24 15:13:47

@11 dużo, lecz nie futerał mam na myśli.

Odpowiedz

12. ~
0

2015-08-24 14:26:04

11). Teraz są w modzie drony, więc będą same się nosiły ;-)

Odpowiedz

11. PiotrM
0

2015-08-24 14:08:16

@9 mało to futerałów na laptopy?

Odpowiedz

10. ~Grzybek
0

2015-08-24 14:05:47

Cholera, pomysł całkiem niezły, wreszcie coś nowego, ale wykonanie niestety nienajlepsze, przynajmniej na papierze. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, o ile wyjdzie ;)

Odpowiedz

9. ~f643
0

2015-08-24 13:37:37

Jako, że tablet z definicji jest urządzeniem mobilnym mam nadzieję, że Samsung w zestawie dołączy coś na wzór dziecięcego nosidełka na tors albo jakiegoś mini plecaczka, żeby wygodnie zmieścić to cudo :-)

Odpowiedz

-1

2015-08-24 11:57:28

heh... prosty 7" tablet ma ze 4ooo mAh, a oni do tego ledwo 6ooo..? Śmieszne.PS. Jak dla mnie, to 7" jest wystarczająco duże, no i nawet zbyt ciężkie i niewygodne...Kto to kupi? Tylko nieliczni. Nikt więcej.

Odpowiedz

7. ~jarko
1

2015-08-24 11:42:02

Telewizor kineskopowy SANYO, który został mi się w spadku po babci i nadal działa ma 21 cali i nie wyobrażam sobie, ze podobnej wielkości mozna miec tablet :D Matko kochana :O

Odpowiedz

6. PiotrM
-2

2015-08-24 11:33:16

@5 Nie byłbym taki pewny. Widzę, że trzymanie na kolanach takiej dachówki niektórym odpowiada. To może być strzał w 10. Obsługa większego ekranu jest po prostu wygodniejsza. Co do baterii, jest wielce prawdopodobne, że udałoby się zmieścić tam nie 5700 a 57 000 mAh.

Odpowiedz

5. ~WalecznyMichaś
1

2015-08-24 10:48:15

Wszytko spoko, ładnie i pieknie. Ale PO CO ? Przeciez to bedzie uwyane jako TV na scienie/ panel dotykowy. Czyli cos co juz jest w postaci np. Laptopa z dotykowym ekranem, a zapewne bedize drozsze od tego typu sprzetu.Chyba ze prezesi wymyslili sobie ze ludzie zaczna to montowac w toaletach jako dodatkowe rozrywka, albo E-papier toaletowy ...

Odpowiedz

4. ~SeT
0

2015-08-24 10:31:39

E tam, Ja mam w domu telewizor 50 cali i tabletu o ekranie mniejszym niż 42 cale sobie nie wyobrażam!!!! Takim chłamem 18 cali to się nawet przed znajomymi pochwalić nie można!

Odpowiedz

3. ~cammell
1

2015-08-24 10:00:54

Rozdzielczość taka jak na 5" ?Doprawdy nie rozumiem robienia 2K na smartfonach a trzymania 1366x786 na 13" laptopach, czy teraz HD na 18".

Odpowiedz

2. ~Travel
1

2015-08-24 09:31:19

tak mała bateria na taki duży sprzęt? gl

Odpowiedz

1. ~LTE
-3

2015-08-24 09:22:19

Za małe taktowanie procesora jak na te czasy.

Odpowiedz