DAJ CYNK

Samsung potwierdził nazwę i datę pramiery Galaxy Note 7

13.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3215

Ważne 3

0

Samsung oficjalnie ogłosił, że 2 sierpnia zaprezentowany zostanie Galaxy Note 7. Przy okazji potwierdzona została jego nazwa.

Samsung oficjalnie ogłosił, że 2 sierpnia zaprezentowany zostanie Galaxy Note 7. Przy okazji potwierdzona została jego nazwa.

To już pewne, Samsung zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami ominie Galaxy Note'a 6, przeskakując od razu do numeru 7 w nazwie. Premiera smartfonu odbędzie się 2 sierpnia podczas wydarzenia 7 Unpacked 2016.

Na grafice reklamującej wydarzenie widnieje rysik. Do tej pory niewiele pojawiło się informacji na jego temat. Ma on zostać wyposażony w nowe moduły łączności ze smartfonem, co ma pozwolić na zwiększenie jego precyzyjności. Poza tym, rysik ma działać również na zakrzywionych krawędziach ekranu Note'a.

Zobacz: Samsung Galaxy Note 7 na pierwszych zdjęciach

Źródło tekstu: Samsung; wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Thunder
0

2016-07-14 14:40:53

Jaka cena ? 5K ?

Odpowiedz

18. ~ciekawy
0

2016-07-14 09:51:52

@17. tadek. Doszedlem do tego ze teraz czytam spred.euAle Ty mnie zmobilizowales. Dzieki Ci za to

Odpowiedz

17. ~tadek
0

2016-07-13 21:48:31

Ciekawy ma m KitKat i pieknie czytam. Bardzo rzetelny pomiar up/down

Odpowiedz

16. ~ciekawy
0

2016-07-13 20:59:51

@15 musze sie przyznac, ze brakuje mi wielu formatow video. Nieraz z kolega sprawdzam v-speed.eu/basic, to ani on ani ja nie nie mozemy dokonac pomiaru. Kol. uzywa andka v6.0

Odpowiedz

15. ~arczi
0

2016-07-13 20:39:31

@14 w takim razie mogę jedynie życzyć miłego używania tel z Windowsem, ja niestety jak również zdecydowana większość będę korzystał z innego systemu :)

Odpowiedz

14. ~ciekawy
0

2016-07-13 20:31:28

@12 b.dziekuje za info. Mam ograniczone zapotrzebowania na Internet. Narazie uzywam KitKat.@13 nie wiem czy dobrze rozumiem, ale mozna mie tel. z windowsem i byc bardziej zadowolonym nix z KitKat?

Odpowiedz

13. ~arczi
0

2016-07-13 20:19:26

@12 widać, że nie znasz możliwości, mi w wielu sprawach tel zastępuje kompa, a są takie funkcje których ciężko szukać na Windowsie, nie wyobrażam sobie nosić laptopa w kieszeni...

Odpowiedz

12. ~~
1

2016-07-13 20:07:14

@11 Nie wyobrażam sobie pracy na androidzie. To tylko zabawka. Robić można wszystko na laptopie z windowsem/linuxem.

Odpowiedz

11. ~ciekawy
1

2016-07-13 20:01:32

@9 a co e tej klasie premium jest nie do przyjecia?

Odpowiedz

10. ~Calm7
1

2016-07-13 19:22:28

@9)ja nigdy nie kupię za trzy tysiące laptopa lub ulraboka,jeśli już, to za taką kwotę kupię samochód .

Odpowiedz

9. ~~~
-1

2016-07-13 18:59:32

Nigdy nie miałem i nie będę miał telefonów, tabletów klasy premium. Powód? Ani to wygodne, ani potrzebne a na dodatek nic sie nie da zrobić. Wolę za 3 tys laptopa czy ultrabooka.

Odpowiedz

8. ~
1

2016-07-13 18:52:01

@1. I zapłacisz podatek od nowości ;)

Odpowiedz

7. ~Liam payme
-1

2016-07-13 18:29:28

A komu to potrzebne a dlaczego?

Odpowiedz

6. PLANET
0

2016-07-13 18:13:24

orson: dobrze, że nie ma własnego softu... Byłby zawieszający się rysik ; )

Odpowiedz

5. PLANET
0

2016-07-13 18:12:36

pac: adekwatnie do cyfry, o rok krócej ; )

Odpowiedz