DAJ CYNK

Samsung potwierdził datę premiery nowych flagowców

25.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4529

Ważne 3

4

To już pewne - 25 lutego nastąpi oficjalna prezentacja smarfonów Samsung Galaxy S9 i Samsung Galaxy S9+.



To już pewne - 25 lutego nastąpi oficjalna prezentacja smarfonów Samsung Galaxy S9 i Samsung Galaxy S9+.

Samsung rozpoczął wysyłanie zaproszeń na wydarzenie Unpacked, które odbędzie się 25 lutego, czyli dzień przed rozpoczęciem Mobile World Congress 2018 w Barcelonie. Tego dnia Koreańczycy zaprezentują nowe flagowce, smartfony Galaxy S9 i Galaxy S9+.

Nowe flagowce koreańskiego koncernu będą z wyglądu przypominać modele Galaxy S8 i Galaxy S8+, nie licząc tylnego panelu, gdzie mają nastąpić zmiany, na przykład lokalizacji czytnika linii papilarnych. Smartfony będą napędzane, w zależności od rynku, najnowszym chipsetem Qualcommu Snapdragonem 845 lub Exynosem 9810 Samsunga. Do tego matryce 12 Mpix w głównym aparacie fotograficznym (podwójnym w S9+), wyświetlacz Youm On-Cell Touch AMOLED oraz znane z ubiegłorocznych modeli akumulatory o pojemności 3000 mAh (S9) i 3500 mAh (S9+).

Zobacz: Galaxy S9 z tym samym akumulatorem i ładowarką co przed rokiem
Zobacz: Samsung ma czujnik obrazu rejestrujący wideo 1080p@480fps
Zobacz: Nowe informacje na temat Samsungów Galaxy S9

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~!~~
0

2018-01-25 15:38:10

Podkręcony procek, ten sam ekran, ta sama bateria. hehehe

Odpowiedz

12. ~
0

2018-01-25 15:20:51

A najistotniejsza różnica w stosunku do poprzedniego modelu polegać będzie na tym, że będzie o następne 500 zł droższy ;)

Odpowiedz

11. ~K3
0

2018-01-25 13:48:14

No a wiadomo już w końcu co z tym dokładniejszym GPS-em? Tylko to mnie interesuje, bo jak tego nie będzie, to nie ma żadnego sensu przesiadać się na niego z S8.

Odpowiedz

10. ~Gym
0

2018-01-25 11:21:39

1500 mogę dać.

Odpowiedz

9. ~gosciu
0

2018-01-25 10:48:33

Czyli jescze miesica ciaglego bombardowania pseudo przeciekami o zerowej wartosci informacyjnej - wszystko juz zostalo powiedziane

Odpowiedz

8. kokos-
-1

2018-01-25 10:01:37

Do 7.Ktory wytrzymuje 2 dni ;-)

Odpowiedz

7. ~Hotelarz
-1

2018-01-25 09:58:02

Gdyby baterię dali większą to bym się skusił tak to wolę chińczyka z 12000 mAh.

Odpowiedz

6. ~Callm7 []
3

2018-01-25 09:04:58

4). Facet, smartfony były gotowe w grudniu, a tej funkcji nie opanowano w 100% to niby jak mają to zrobić? Wycofać całą linię, czy co???:-D

Odpowiedz

5. ~
0

2018-01-25 08:52:33

@4 nie masz pojęcia o czym piszesz

Odpowiedz

-3

2018-01-25 08:49:13

Premiera w 2018 flagowca bez funkcji czytnika linii papilarnych na ekranie to nieporozumienie. W tym roku to będzie największa zmiana.

Odpowiedz

3. msnet
-2

2018-01-25 08:46:54

@1, Smietankowski - spóźniłeś się, poprawiłem to zanim napisałeś komentarz. Ale dzięki.

Odpowiedz

2. ~marek34
1

2018-01-25 08:40:56

Dla mnie dobrą wiadomością byłaby prezentacja s9 mini czyli mocnego smartfonu ponizej 5 cali.Szkoda że na racie poza Iphonem SE i sony compact nie ma alternatywy.

Odpowiedz