DAJ CYNK

Samsung ponownie śmieje się z Apple'a w reklamach

14.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4555

Ważne 7

2

W nowej odsłonie kampanii reklamowej Samsunga ponownie oberwało się produktom Apple'a. Koreański producent pokazuje wyższość swoich tabletów nad iPadami.

W nowej odsłonie kampanii reklamowej Samsunga ponownie oberwało się produktom Apple'a. Koreański producent pokazuje wyższość swoich tabletów nad iPadami.

Zobacz: Samsung Galaxy Tab S z muzycznym prezentem

Tym razem bohaterami reklam są tablety Galaxy Tab S z ekranami Super AMOLED. Samsung chwali się zarówno jakością obrazu, jak i pracą wielozadaniową w otworzonych obok siebie oknach:

<: F1797 :>


Zobacz: Samsung naśmiewa się z przytulonych do ścian użytkowników iPhone'ów
Zobacz: Samsung nie boi się porównań w reklamach Galaxy Pro [wideo]

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~trynity
0

2014-07-15 15:04:54

mój ipad już 3 lata śmiga bez problemu, a galaxy tab2 padł po roku. nie jestem fanem aplle ale w tym wypadku samsung na mnie nie zarobi...

Odpowiedz

9. ~lol...
1

2014-07-15 11:23:57

Jakby tak zaczęli monitory, laptopy z amoledem wypuszczać to zyskaliby wielu klientów, jeśli ktoś nie wiedział go w akcji(taba s) obok lcd to daremny jedno wysiłek w hejtowaniu, różnica jest duża na korzyść amoleda no chyba, że ktoś jest ślepy.

Odpowiedz

8. ~pabloki
0

2014-07-15 11:21:03

to prawda że ani jedno ani drugie nie wyróżnia sie . najlepiej mieć białego samsunga a jeszcze lepiej złotego ipomponika i poczuć prestiż. czy samsung nie produkuje czegoś dla iponów?

Odpowiedz

7. ~lol...
0

2014-07-15 11:17:50

Co by nie mówić to jednak to najlepszy wyświetlacz w tabletach, lcd w galaxy note 10.1 czy ipadzie są ładne ale to jest wyższy poziom.

Odpowiedz

6. ~Darek
1

2014-07-15 11:02:59

To jest tak, że gdyby Apple trochę inaczej promował swoje urządzenia i nie zniewalał tak swoich klientów to teraz by był nie do pokonania. System iOS jest bardzo dobry. Ale platforma Android stosowana w S-ungach jest &quot;otwarta&quot; i to właśnie lubią użytkownicy. Reszta to dodatki.

Odpowiedz

5. ~
0

2014-07-15 09:04:45

Jeden wart drugiego. Wmówili ludziom,zwlaszcza Apple, ze ich produkty to elita, prestiż i teraz ten &quot;prestiż&quot; widać od gimbusa do emeryta.

Odpowiedz

4. ~me
1

2014-07-15 08:55:03

to akurat prawda, Super Amoled bije wszystkie inne ekrany na głowę.

Odpowiedz

3. lotus79
0

2014-07-15 05:02:51

Samsung również mógłby pochwalić się jak to jego sprzęty potwornie mulą

Odpowiedz

2. ~lol
0

2014-07-14 23:26:59

Jest się z czego śmiać... >

Odpowiedz

1. ~ola
0

2014-07-14 22:12:57

YES u see niepotrzebna zabawka!

Odpowiedz