DAJ CYNK

Samsung planuje sprzedać więcej Galaxy S9 niż Galaxy S8

27.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3975

Ważne 3

3

Samsungi Galaxy S8 sprzedawały się bardzo dobrze. Modele Galaxy S9 mają się sprzedawać jeszcze lepiej. Dlaczego? Wyjaśnia prezes firmy.



Samsungi Galaxy S8 sprzedawały się bardzo dobrze. Modele Galaxy S9 mają się sprzedawać jeszcze lepiej. Dlaczego? Wyjaśnia prezes firmy.

Samsungi Galaxy S9, jak można było się spodziewać, nie będą najtańszymi smartfonami. Mimo wszystko ceny na poziomie 3599 zł za model S9 i 3999 zł za S9+ to o wiele mniej niż pierwotnie zakładaliśmy po zobaczeniu cen europejskich. Te wynoszą odpowiednio 850 i 950 euro.

DJ Koh, prezes Samsunga wierzy, że tegoroczne flagowce firmy zostaną sprzedane w większej ilości egzemplarzy niż ubiegłoroczne. Przyczyna lepszych wyników ma być bardzo prosta - smartfony trafią do sprzedaż wcześniej niż przed rokiem.

Warto przypomnieć, że przed rokiem przedsprzedaż modeli Galaxy S8 ruszyła pod koniec marca, a regularna sprzedaż w Polsce wystartowała 28 kwietnia. W tym roku wszystko odbędzie się co najmniej miesiąc wcześniej.

Zobacz: [Aktualizacja] Ruszyła przedsprzedaż nowych Samsungów
Zobacz: Samsung Galaxy S9+ w rękach TELEPOLIS.PL

Źródło tekstu: Sammobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Obok
0

2018-02-28 17:45:04

A dlaczego S9 mają kupować obecni użytkownicy S8?! Co to - tylko dla prezesów pisowskich spółek Skarbu Państwa? A jak ktoś korzysta z S4 lub S5 to chyba odczuje różnicę? Drogie snoby!

Odpowiedz

12. ~Diablo
0

2018-02-28 14:48:18

Nie ma sensu wymieniać S8+ i Nota8,zostaje z nimi na kolejny rok

Odpowiedz

11. ~Taki tam znafca.
0

2018-02-28 13:20:49

Co Wy bredzicie? S9 nie jest dla posiadaczy S8, a dla tych, którzy mają starsze modele. Z pewnością wielu wymienia telefony co roku, ale jednak jest to niewielki procent z tych wszystkich, które Samsung sprzedał w ubiegłym roku. Płakanie, że ten nic się nie różni od poprzednika jest po prostu skrajną głupotą, ponieważ, producent nie zakłada, że ktoś wymieni S8 na S9... no ręce opadają.

Odpowiedz

10. septum
0

2018-02-27 13:08:31

to chyba normalne, ze producent chce sprzedac wiecej telefonow nowych modeli, niz tych starszych, musi to tylko dobrze rozegrac i czas pokaze.

Odpowiedz

9. ~K3
0

2018-02-27 12:56:29

Mając S8 nie widzę sensu kupowania S9. Różnią się wyłącznie cyferką po literce S.

Odpowiedz

8. ~
0

2018-02-27 12:43:17

W życiu bym nie dał 4kafli za telefon. Wolę za to żyć w luksusach przez rok, kupując sobie zdrowe jedzenie

Odpowiedz

7. ~wacław
0

2018-02-27 11:58:07

@4) chyba siedem nieszczęść!:-D :-D :-D

Odpowiedz

6. ~Hotelarz
-2

2018-02-27 09:51:01

i tak Xiaomi sprzeda więcej Mi7

Odpowiedz

5. ViNYL
0

2018-02-27 09:50:26

Heh, Note 7 też na pewno planowali sprzedać więcej niż poprzednika :)

Odpowiedz

4. ~Siedem Szczęść a obok smog
0

2018-02-27 09:38:59

Niech się prezes tak nie chełpi tą sprzedażą, bo jeszcze nic nie wie o ewentualnych wpadkach (wadach) nowego dziecka, którego przetestują fani.

Odpowiedz

3. ~jacek
0

2018-02-27 09:35:07

Ja też swojego S7E nie planuję zmieniać.

Odpowiedz

1. ~sid
1

2018-02-27 09:22:50

Szkoda ,że prezes nie wymienił kilku powodów dlaczego użytkownik S8 ma kupić S9 ?

Odpowiedz